X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Який профіль краще?

Сучасний ринок пропонує багатий вибір металопластикових віконних конструкцій від європейських та вітчизняних виробників. Щоб зробити найкращий вибір необхідно ознайомитися з перевагами, недоліками і особливостями різних профілів, а також розрахувати його вартість.

В першу чергу, якість пластикових вікон залежить від виробника та якості матеріалів, що використовуються для виробництва профілю, а також від склопакетів й фурнітури. Сьогодні, багато європейських компаній виробляють ПВХ-профілі як в Україні, так і в інших країнах СНД, що знижує вартість профілю, невпливаючи на його якість.

Salamander-profilОснову виробництва профілів для вікон складає полівінілхлорид (ПВХ), що отримується шляхом хімічної сполуки хлору, водню і вуглецю. В процесі виготовлення профілю до складу ПВХ включають різного роду барвники, модифікатори, стабілізатори та ряд інших добавок, що надають матеріалу ПВХ-профілів такі якості, як міцність, стійкість до перепадів температур, атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання. Всі компанії виробляють ПВХ-профілі за універсальною технологією, але відмінністю є якість саме цих добавок. Тому, при виборі ПВХ-профілю слід надати перевагу відомим та перевіреним виробникам. 

Також, при виборі ПВХ-профілю слід звернути увагу на такі характеристики: ширина профілю; кількість повітряних камер в профілі та товщина зовнішніх стінок. Отже, ширина або монтажна глибина сучасних профілів становить від 58 до 90 мм. Як правило, ширина профілю безпосередньо пов’язана з кількістю камер в ньому. Камери являють собою порожнини всередині профілю, що утворюють вертикальні перегородки. Профілі можуть містити  3, 4, 5, 6 та більше камер. Найзручнішими для житлових приміщень є 4-х та 5-ти камерні профільні системи, що гарантують кращі шумо- та теплоізоляцію.

salamander-streamline-viknaНаступною характеристикою ПВХ профілю є товщина зовнішніх стінок конструкції. Згідно ДСТУ Б В.2.70130:2007 всі профілі, з яких виготовляються пластикові вікна, за товщиною зовнішніх стінок діляться на 2 класи: «А» (3,0±0,2 мм) і «В» (2,7±0,2 мм). Товщина зовнішніх стінок, безпосередньо, впливає на якість зварних з’єднань. Пластикові вікна з профілів класу «В» більш чутливі до механічних впливів та встановлюються в неопалювальних приміщеннях. Профілі класу «А» встановлюють в житлових приміщеннях для більшої тепло- та шумоізоляції.

Зрозуміло, що вибір вікна залежить ще й від Ваших побажань, дизайнерських задумів та фінансових можливостей, але вищезгадані технічні особливості ПВХ-профілів допоможуть Вам зробити найкращий вибір.

Для нашої компанії якість запропонованих товарів та послуг стоїть на першому місці, тому ПВХ профілі в нашому асортименті представлені найкращими європейськими та вітчизняним виробниками, відповідають всім стандартам якості та нормам безпеки.

Salamander-profil-viknaБільш детальну інформацію та відповіді на всі питання Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю Вам допоможуть. 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.