X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Ворота візні

              В’їзні ворота це перше, що бачать відвідувачі приватних будинків, бізнес центрів та промислових підприємств. З одного боку ворота впливають на враження про господаря та статус підприємства, з іншого забезпечують безпеку та комфорт.

             Наша компанія пропонує у Чернівцях привода для декількох типів воріт:

Відкатні ворота представляють собою металеве полотно, що кріпиться на рухомій балці з внутрішньої сторони паркану і при відкриванні переміщується вправо або вліво. Електропривід приводить у рух стулку воріт на роликовому механізмі, забезпечує плавний, безшумний рух і підтримує рівновагу всієї конструкції. Зона відкату повинна дорівнювати півтори ширини отвору. Крім того, встановлення відкатних воріт потребує міцного та глибокого фундаменту.

Vorota-Alutech-2

Розпашні ворота складаються з однієї або двох стулок, металевої рами і чотирьох петель на шарнірах, що кріпляться на стовпи та розкриваються всередину (рекомендовано з точки зору безпеки) або назовні. Іноді, зустрічаються розпашні ворота з однією стулкою.

DoorHan-vorota-automatika

Ми пропонуємо відкатні та розпашні в’їзні ворота з еклектроприводами німецького виробника «Hormann». Така модифікація значно поліпшить утилітарність воріт, адже керувати ними можна буде за допомогою дистанційного пульта одним натисканням кнопки.

raspashnie vorota avtomat

Ми пропонуємо у Чернівцях електроприводи для відкатних та розпашних воріт від найкращого в Європі виробника автоматики для воріт «Hormann». Ця німецька компанія вже здобула довіру та повагу до своїх виробів у багатьох країнах світу і відрізняється високою якістю, що вже стала традицією. Компанія «Hormann» виробляє автоматику різної потужності та має ряд функцій, що гарантують безпечне використання приводів.

Спеціалісти від "КБР вікно сервіс" проконсультують Вас щодо типу воріт, їх особливостей та специфіки монтажу. Крім того, наші спеціалісти проводять монтаж воріт у Чернівцях, Чернівецькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській областях, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Vorota-Alutech

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати «Hörmann» PDF: каталог

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.