X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Ворота промислові

      Сучасний ринок промислових воріт пропонує широкий вибір різноманітних воріт. Промислові ж підприємства віддають перевагу секційним воротам виробництва компанії «Hörmann». Незважаючи на велике розмаїття виробників воріт різного типу, компанія «Hörmann» зберігає за собою першу сходинку в рейтингу кращих виробників в Європі, а також користується повагою споживачів далеко за її межами.

       Серед асортименту компанії широкий вибір воріт та систем відкривання, але найпопулярнішими є секційні ворота. Вони відкриваються у вертикальному напрямку, розташовуються горизонтально під стелею, під кутом повторюючи кут перекриття чи піднімаються вертикально вздовж стіни над проємом, чим забезпечують вільний простір перед воротами. Також, секційні ворота можуть бути зі сталі, з алюмінію або їх комбінації, бути різної ширини і навіть мати скляні вставки – склопакети зі спеціального пластику.

        Ми пропонуємо Вам найпопулярніші моделі, що широко використовуються на промислових підприємствах по всій Україні, в країнах СНД та Європі. Серед цих моделей наступні секційні ворота: 

SPU 40 – один з  варіантів сталевих секційних воріт для опалювальних виробничих приміщень. Секції воріт виготовлені з гарячеоцинковані листової сталі з відбитком «Stucco» і горизонтальними гофрами. Полотно воріт з подвійними стінками (товщина 42 мм) заповнених вспіненим поліуретаном, подвійним ущільненням, що гарантує високу теплоізоляцію, захист від кліматичних впливів та збереження форми впродовж багатьох років;Hörmann SPU 40

APU 40 – ворота з комбінації сталі та алюмінію. В основі конструкції лежить сталева нижня секція (висота 500, 750, 1000 або 1500 мм; товщина 42 мм) з подвійними стінками та остіклені секції з анодованого алюмінію. Така комбінація забезпечує міцність секційних воріт, а подвійне скління забезпечує гарний рівень теплоізоляції. Пропонуються як стандартні кольори, так і кольори за шкалою RAL під замовлення. hoermann-APU-40-1

TAP 40 – складається з нижньої секції з оцинкованого сталевого листу (висота 750 мм, товщина 42 мм) з покриттям з поліестеру та відбитком «Stucco», а також верхніх секції з пресованих алюмінієвих профілів глибиною 42 мм. Зовнішня і внутрішня частини профілю термічно розділені за допомогою термомоста з поліаміду. В рамі вмонтовані однокамерні склопакети завтовшки 16 мм. Ворота TAP 40 забезпечують високу теплоізоляцію і підтримують комфортний клімат у приміщенні, стійкі до впливів зовнішнього середовища та зберігають свою форму довгий час.hoermann-TAP-40

        ALS 40 та TAR 40 - можна назвати вітриною вашого автосалону або ж сервісу. Завдяки тонким, елегантним профілям, спеціальному остікленню "Duratec" забезпечать вашому приміщенню високий ступінь освітленості, нададуть фасаду прозорості та захистять приміщення від впливу зовнішнього середовища.

hoermann-TAR-40

        Всі зазначені вище типи воріт оснащені захистом від защемлення пальців та стандартним підлоговим блокуванням з ручним керуванням. Можуть комплектуватись вмонтованою в полотно хвірткою, ручним або електроприводом, різними типами елементів безпеки, механічними або електричними замками.

         Більш докладну інформацію про секційні промислові ворота від компанії «Hörmann» та особливості їх монтажу Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати «Hörmann» PDF: загальний огляд, технічні дані для установки     

Дивитись відео від «Hörmann»: Двері без порогу, Заскління DURATEC

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.