X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Ворота швидкісні

Промислові будівлі з високою інтенсивністю руху різного транспорту та потоку робітників потребує встановлення швидкісних воріт, що запобігають відтоку тепла та проникненню пилу й вологи в приміщення.

skorostnye

 

Наша компанія пропонує Вам швидкісні ворота від найкращого та найнадійнішого європейського виробника «Hörmann». Ворота Hörmann виготовляються з матеріалів найвищої якості та характеризуються надійністю й довговічністю функціонування. Велика кількість різноманітних направляючих кріплень воріт дає можливість встановити їх у конкретних приміщеннях. Крім того, швидкісні ворота компанії «Hörmann» відповідають Європейським стандартам в області безпеки та якості.

Серед пропозицій компанії наступні типи воріт:

- вертикальні швидкісні ворота бувають стандартні для внутрішнього та зовнішнього використання. Більшість моделей воріт виробництва «Hörmann» оснащені системами безпеки «SoftEdge» та «Anti-Crush». Компанія виготовляє також вертикальні швидкісні ворота спеціального призначення: для приміщень з підвищеними гігієнічними вимогами, для холодильних камер, для евакуаційних шляхів, для супермаркетів, для продуктових складів, для приміщень з підвищеною вологістю та ін..

- горизонтальні швидкісні ворота виготовляються для внутрішнього застосування, являють собою завісу зі швидкісною смугою. Такі ворота бувають енергозберігаючими для використання в якості перегородок у холодильних і морозильних камерах;

- спіральні швидкісні ворота – ворота з безконтактним намотуванням використовуються для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Управління швидкісними воротами може здійснюватися різними пристроями:

- магнітна петля, вбудована у підлогу, що реагує на проїзд візків, навантажувачів та автомобілів;

- фотоелементи;

- ультразвукові датчики, що реагують на рух людей та предметів.

За допомогою цих пристроїв ворота відкриваються при наближенні до проходу людей або техніки, але можна встановити спеціальну дистанційну систему і керувати воротами власноруч за допомогою дистанційного пульту.

V2515FoodLb

Детальну інформацію про наявність воріт на складі, типи воріт, їх технічні особливості та подробиці монтажу Ви можете дізнатися у наших консультантів, які з радістю нададуть Вам всю необхідну інформацію.

 

 

Скачати «Hörmann» PDF: каталог

Дивитись відео «Hörmann»: рулонні швидкісні ворота, спіральні швидкісні ворота

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.