X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Ворота гаражні секційні та підйомно-поворотні

           Широкий асортимент гаражних автоматичних воріт від німецької компанії «Hörmann» пропонує у Чернівцях офіційний партнер «КБР вікно сервіс». У нас ви можете замовити секційні, підйомно-поворотні ворота типу Berry, та рулонні ворота RollMatic.

           Компанія Hörmann це запорука найкращої німецької якості, безпеки та надійності. З 1950р компанія Hörmann розробляє та виробляє на власних заводах секційні та підйомно-поворотні гаражні ворота згідно з власними технологіями та з використанням найякісніших матеріалів.

hoermann vorota kbr

Ворота компанії «Hörmann» виробляються з сендвіч-панелей, що являють собою комбінацію сталевих листів та застиглого поліуретану між ними. Товщина панелей становить 20 мм і 42 мм, та 42 мм в місцях з’єднання секцій. Підкреслимо, що «Hörmann» виробляє підйомно-поворотні гаражні ворота більш ніж 60 років. Такі ворота можуть бути як стандартного, так і нестандартного розміру в залежності від Ваших потреб.

Обробка фасадної частини гаражних воріт може відповідати дизайну споруди, або мати кольорове оформлена - 24 кольори під дерево, 15 базових RAL кольорів, можливість пофарбування більш ніж у 200 відтінків. Текстура фасаду воріт може не тільки емітувати деревину, метал а й бути виготовлена з Північної ялини та ялиці Хемлок оздобленими декоративним натуральним каменем. Крім того, сендвіч-панелі можуть бути з касетами і гофрами різної висоти: маленькими, середніми і великими.

 

hoermann vorota kbr 1           Дванадцять переваг воріт Хьорман 

           Якість марки  – всі деталі воріт виготовляються на власних заводах у Німетчинні, які постійно проходять випробування і сертифікацію у незалежних європейських інститутах та організаціях.

            Ворота на довгі роки – бездоганна якість продукції яка проходить реально важкі випробування, завдяки видатним технічним рішенням , безкомпромісній якості компанія Хьорман надає десятирічну гарантію на секційні ворота, та п’ять років на електроприводи до них.

            З думкою про майбутнє – всі деталі та елементи воріт виготовляються з екологічно безпечних матеріалів які піддаються повторній переробці.

            Гармонічний вигляд – ворота Хьорман відлічаються рівномірним розміщенням гофр, секції мають таку форму що при закритих воротах стики між ними майже непомітні.

            Однаковий зовнішній вигляд полотна воріт та направляючої – тільки у Хьорман гармонічний вигляд всіх елементів.

            Компенсаційна фальш панель встановлюється урівень з полотном – елегантне рішення з невидимим переходом між перемичкою та полотном воріт.

            Обробка плівками Decograin – синтетичне зовнішнє покриття довговічне та  стійке до агресивного зовнішнього впливу точно передає стуктуру деревини, або елегантну поверхню металік.

            Оптимальний захист – підсилене антикорозійне покриття металевих деталей з додатковими пластиковими елементами захисту в небезпечних зонах.

            Висока теплоізоляція – система TermoFrame в поєднанні з покращеним ущільненням буде надійно зберігати тепло по всьому периметру воріт.

            Технічні рішення для Вашої зручності – хвіртка без високого порогу, стальний поріг висотою 10мм забезпечує зручне викочування велосипеда чи тачки, значно зменшує ризик зашпотування.

            Значно більше безпеки – схема пружина в пружині забезпечує захист від обриву, захист від защемлення пальців,  запатентована механічна система автоматичного блокування воріт від несанкціонованого відкриття, працює навіть під час відсутності електроживлення.

            Система дистанційного керування BiSecur – відлічається надійним кодуванням та зворотньою подачею сигналів, являє собою технологію майбутнього, а в поєднанні з пристроєм Gateway дозволяє котролювати ваші ворота, двері та інші електроприлади за допомогою смартфона з любої точки світу.

 

У нас Ви можете замовити автоматичні гаражні ворота стандартних розмірів по спец цінам, та індивідуальних розмірів під замовлення, а також ворота для опалювальних та неопалювальних приміщень з установкою у Чернівцях та області.

 

Більш докладну інформацію про гаражні ворота «Hörmann» Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

Скачати «Hörmann» PDF: каталог секційних воріт, каталог підйомно поворотних воріт, каталог рулонних воріт RollMatic, каталог BiSecur Gateway.

Переглянути відео від «Hörmann»: гаражні ворота, ворота SupraMaticрадіосистема BiSecur, захист від злому

Відвідати офіційний сайт: «Hörmann»

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.