X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Вікна - з ПВХ профілю Саламандер

Вікна SALAMANDER в Чернівцях та і відверто кажучи по всій Європі  - це самий респектабельний профіль для металопластикових вікон та новітній стандарт, який виник завдяки правильному і професійному виконанню своєї справи, застосовуючи найбільш інноваційне промислове обладнання у відповідності до європейських стандартів якості.

 

Dizajjn-proekt-fasada-doma-5

ПВХ вікна Саламандер не лише красиві, але й надійні та стійкі до мінливих погодніх умов України. Термін використання вікон Саламандер не менше 45 років. Вікна з профілів цього бренду захищають Вашу оселю та створює всі необхідні умови для підтримки здорового мікроклімату й комфорту.

 Corner-windows 02

 

"КБР вікносервіс" пропонує у Чернівцях та області вікна з трьох лінійок віконних профілів з високоякісного ПВХ – Salamander 2D , Streamline та BluЕvolution які відрізняються відмінним глянцем та ідеально білою поверхнею. Кожен з цих профілів у поєднанні з фурнітурою компанії МАСО представляє собою найякіснішу продукцію преміум класу.

 

 

okna-salamander-sena1

Вікна з профілю «Salamander 2D»

 

Профіль Salamander 2D - класична трьохкамерна профільна система. Високі теплозахисні, шумоізоляційні показники здійснюються за рахунок товщини склопакета 32 мм і конструктивно досконалої геометрією профілю. Вікна з профілю Salamander2D мають елегантні форми і власний яскравий дизайн.

 

 

 

 

 


Вікна з профілю «Salamander Streamline»streamline round

 

Salamander Streamline - це 5-камерна система, завдяки збільшеній монтажній ширині, що дорівнює 76мм відрізняється підвищеними показниками теплозахисту і шумоізоляції, завдяки можливості використання двокамерних склопакетів завтовшки 48мм є лідером з енергозбереження. Крім того, цей профіль пройшов випробування на морозостійкість при температурі - 55° С.

 

 

 

 

 

BluEvolutionВікна з профілю «Salamander BluEvolution»

Дана 6-ти камерна профільна система нового покоління, поєднуючи в собі найвищі стандарти якості продукції Salamander та відкриває нові перспективи в області віконного виробництва. Профільна система BluEvolution має загальну монтажну ширину 82мм, дозволяє використовувати склопакет завтовшки 60мм, а також відрізняється уніфікованим армуванням для рами і стулки та герметичною системою з двома фальцевими і одним центральним ущільненням.

 

 

 

 

 

Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про профільні системи компанії Salamander, металопластикові вікна виготовлені з них, та дадуть відповіді на всі Ваші запитання щодо заміру, виготовлення та установки у м.Чернівці, Чернівецький, Івано Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях.

 

Скачати PDF: сертифікат Salamander, висновок СЕС, огляд ПВХ систем Salamander

Переглянути відео: історія Salamander Industrie Produkte, тест вікна з профілю Salamander

Відвідати офіційний сайт: SALAMANDER

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.