X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Вікна - з алюмінію

Для скління великих поверхонь будівель і споруд у Чернівцях компанія «КБР вікно сервіс» пропонує вікна з алюмінієвих профілів виробництва компанії «Зеніт», яка займає одне з провідних місць серед виробників алюмінієвих конструкцій в Україні. «Зеніт» має свої власне конструкторське бюро та підприємство з виробництва алюмінієвих профілів.

head pic26

 В Чернівцях алюмінієві вікна найчастіше встановлюються в офісних центрах, спортивних спорудах, торговельних центрах, вітринах магазинів і т.д. Вони чудово поєднуються з усіма іншими будівельними матеріалами та дозволяють підкреслити архітектурні особливості споруди. Алюмінієві вікна використовують як для зовнішнього, так і для внутрішнього скління.

 

Алюмінієві віконні системи володіють наступними перевагами:

Довговічність (термін служби алюмінієвого профілю понад 80 років, а фурнітуру, ущільнювачі та інші комплектуючі можна регулювати і замінювати на більш сучасні)

Легкість (забезпечує менше навантаження на несучі конструкції будівель)

Надійність і міцність

Стійкість до впливів зовнішнього середовища (різкі зміни температури, корозія, попадання прямих сонячних променів)

Екологічність (не виділяють шкідливих речовин і можуть бути повністю утилізовані)

Простота у збірці і монтажі

Зручність в експлуатації та обслуговуванні

Надають необмежені дизайнерські можливості

 

 

Алюмінієвий профіль для вікон буває двох типів: з холодного та теплого алюмінію.

lux mini

 

 

 

 

Холодні алюмінієві віконні системи - Люкс МІНІ,   призначені для скління неопалюваних приміщень або всередині приміщень :

балкони, лоджії, холодні тамбури, веранди, альтанки, внутрішні перегородки. Алюмінієвий профіль в таких конструкціях зазвичай однокамерний, заповнення - скло товщиною від 4 мм до 6 мм або ж склопакет до 24мм.

 

 

lux tepl

 

 

 

 

 

 

 

Теплий алюмінієвий профіль - Люкс 69 застосовується для виготовлення алюмінієвих вікон і вітражів. В теплих алюмінієвих профілях між зовнішньою та внутрішньою алюмінієвими стінками розташований поліамідний термоміст шириною 24 мм, який забезпечує хорошу теплоізоляцію.

 

Завдяки трьохконтурному ущільненню забезпечується добра герметичність вікон по всьому периметру скління. Алюмінієвий профіль для вікон має спеціальний європаз, який дозволяє застосовувати як поворотну, так і поворотно-відкидну фурнітуру кращих європейських марок. За допомогою спеціального адаптера є можливість встановлення віконних конструкцій у стоєчно-рігельні фасадні системи.

5

 

Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про алюмінієві системи та дадуть відповіді на всі Ваші запитання про вартість Ваших конструкцій, технологічну можливість виготовлення, доставку та обслуговування в Чернівцях та області, інше.

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.