X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Склопакети для вікон

Склопакет - це готова герметична конструкція з двох або трьох листів скла, розділених повітряними камерами. По периметру скла встановлюється дистанційна алюмінієва, або пластикова рамка, заповнена вологопоглинальним матеріалом. Дистанційні рамки можуть бути різної ширини, що впливає на загальну ширину склопакета, а різниця в ширині рамок впливає на рівень звуко- та теплоізоляції.

geneoimg

 

Існує два типи склопакетів:

 

Однокамерний має два скла, де товщина кожного скла від 4 мм до 10 мм, рекомендований проміжок між ними по 16 мм, товщина однокамерного склопакета від 16 мм до 40 мм. Такі склопакети застосовують для скління балконів та лоджій, не опалювальних приміщень де немає високих вимог в теплоізоляції.

 

Двокамерний має три скла, де 4 мм - товщина кожного скла, проміжки між ними від 8 мм, загальна ширина двокамерного склопакета від 28 мм до 48 мм. В залежності від розміру склопакету та місця його встановлення обирається товщина скла: з 4 мм скла рекомендується використовувати склопакети площею до 2,2 м2; 6 мм – до 4,5 м2; 8, 10 мм – до 7 м2. Даний склопакет є найпоширенішим і оптимальним варіантом скління по шумо- та теплоізоляції. В залежності від умов експлуатації вікон і місця розташування будинку, квартири (поверховість, близькість до дороги, сонячна сторона, погане опалення, дизайнерські особливості і т.д.) склопакети можуть складатися з скла різних характеристик: товщина, енергозбереження, захист від сонця, світлопропускання, колір, міцність, естетичність і т.д.

 stat okno 03

Завдяки поєднанню різних типів скла в одному склопакеті можна досягати різних властивостей згідно з Вашим бажанням він може володіти всіма перерахованими характеристиками, або частиною з них.

sklo3

 

Розглянемо додаткові види склопакетів:

 

Енергозберігаючий склопакет знижує втрату тепла в середньому на 30% у порівнянні зі звичайним. Такі склопакет складається із звичайного скла і скла з тепловідбивним ефектом, створеним вакуумним напиленням іонів срібла на внутрішню сторону. Завдяки цьому ефекту теплове і ультрафіолетове випромінювання не проходять через скло, а відбиваються від його поверхні і повертаються до своїх джерел. Ці склопакети набули своєї популярності у нашій країні з огляду на кліматичні умови , а також стали незамінними в квартирах з поганим опаленням і заміських будинках.

Протиударний (захисний) склопакет виробляється з багатошарового скла триплекс, що складається з двох листів скла, з'єднаних між собою прозорою плівкою, володіє високою гнучкістю, широко застосовується в автомобільній промисловості. Товщина скла триплекс буває від 6 до 40мм. При розбиванні даного скла плівка не дає множинним осколкам розлетітися і тим самим оберігає від отримання травм. Протиударні склопакети, як правило, використовуються при заскленні вітрин та об'єктів, що містять культурні та товарні цінності.

 

Тонований склопакет відрізняється від звичайного рівнем світлопроникнення, який регулюється плівкою для тонування різних кольорів та щільності. Плівка може бути дзеркальною, тоді зовнішня сторона склопакета виглядає як дзеркало. Тонування скла використовують в приміщеннях з сонячної сторони, там, де немає нестачі світла, в декоративних цілях, і в приміщеннях, де необхідно приховувати свою оселю від сторонніх очей.

stekla

Декоративний склопакет може бути декорований внутрішньої розкладкою, тобто шпросами (декоративні накладні профілі, які встановлюються всередині склопакета для декоративного прикраси вікна) або з використанням вітражів. Такі склопакети підійдуть для втілення ваших дизайнерських задумів та зроблять вашу оселю унікальною!

 

Якщо Ви бажаєте придбати якісні та надійні склопакети за вигідними цінами, компанія «КБР вікно сервіс» допоможе Вам у цьому. Наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір з урахуванням усіх Ваших побажань.

uzor

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів!

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.