X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

розсувні, підвісні, складні вікна та двері

Останнім часом розсувні вікна користуються великою популярністю, так як мають численні переваги, які роблять їх найбільш оптимальним варіантом для використання в приміщеннях будь-яких розмірів і призначення. Головною їх перевагою є економія простору, завдяки чому вони стають ідеальним варіантом для приміщень невеликого розміру (лоджії, балкони) та можливість виготовлення досить великих стулок для організації відкритих проємів на остіклених терасах.

psk kantal     Принцип відкривання розсувних вікон з паралельно зсувною системою будується на тому, що стулка висувається, а потім зміщується в бік. Робиться це досить легко за рахунок спеціальної конструкції рухомих елементів фурнітури. Крім цього, такі вікна можуть працювати в режимі провітрювання, напівавтоматичного та автоматичного режиму відкривання та закривання.

Середньо підвісні вікна це вікна в яких стулка обертається навколо горизонтальної або вертикальної вісі. При горизонтальному закріпленні петель нижня частина стулки висовується на вулицю, а верхня в приміщення. Завдяки такому типу відкривання вікно отримує сучасний дизайн та індивідуальність.

HAUTAU TORNADO

    Для особливих цінувальників відкритих проємів можим запропонувати систему відкривання Maco Rail-Systems типу «книжка» або ж «гармошка», завдяки використанню спеціальних профілів та фурнітури у виготовленній дверній чи віконній конструкції може налічуватись від 3-х до 7-ти стулок які повертаються та зсуваються до відкосу відкриваючи цим проєм шириною до 4-х метрів та висотою до 2,2 метра.

kitchen-103

Компанія «КБР вікно сервіс» пропонує широкий асортимент надійних і довговічних конструкцій, які володіють високими експлуатаційними характеристиками, завдяки чому кожен зможе вибрати для себе найбільш відповідний варіант. «КБР вікно сервіс» рекомендує:

- для опалюваних приміщень конструкції з профільних систем "Кьонінг", "Саламандер" з використанням фурнітури Мако, Хаутау, ГУ, де розміри стулок розсувних вікон завширшки до 2м, заввишки до 2,37м., для середньо підвісних вікон завширшки до 2,35м, заввишки до 2,2м.

- для не опалюваних приміщень з профільної слайдерної системи "Стар 2000" (холодний алюміній) з розміром стулок завширшки до 1м, заввишки до 2,2м.

3 24695Компанія «КБР вікно сервіс» пропонує фурнітуру для розсувних систем провідних світових брендів, які за роки бездоганної роботи заслужили довіру і повагу своїх клієнтів ( Maco, HAUTAU та Gretch-Unitas ).

Фурнітура для розсувних вікон HAUTAU – це ідеальний варіант для скління зимових садів, веранд, альтанок. За своєю тепло і шумоізоляцією вони нічим не поступаються класичним вікнам з поворотними стулка.

Фурнітура Gretch-Unitas (ГУ) - естетичний зовнішній вигляд вікна (приховані петлі); різноманітні можливості для відкривання; простота монтажу; багатоступенева протизламність; підвищена теплоізоляція вікна; оптимальне співвідношення ціни та якості.

954927У нас Ви можете купити розсувні вікна найкращої якості і за вигідною ціною. Консультанти нашої компанії нададуть Вам допомогу у виборі розсувних систем, що найбільш підходить саме для Вас. 

 

Скачати PDF: розсувні вікна та дверісередньо підвісні вікна, розсувні двері з алюмінієвим порогом

Переглянути відео: паралельно зсувна фурнітура, підвісні вікна з електроприводом, двері гармошка

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.