X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Фурнітура для ПВХ вікон

Сучасна фурнітура для металопластикових вікон представляє собою складний комплекс елементів: запірний механізм, ручки, мікропровітрювання, мікроліфт, шпінгалети, петлі, механізми блокування помилкової дії, протизламні та інші пристрої. Фурнітура займає одне з перших місць у визначенні якості всього виробу, а також його подальшої експлуатації.

 

furnitura-dlya-okon-rehau-2

 

 

Наша компанія пропонує Вам вибір з найбільш якісних виробників віконної фурнітури, що добре зарекомендували себе в нашій країні – це популярній закордонний виробник Maco (Австрія) та вітчизняний – Axor (Україна).

maco545698 

Віконна фурнітура MACO виробляється в Австрії компанією «Mayer & Co». З 1957 року підприємство спеціалізується на виробництві поворотно-відкидної фурнітури, а у 1968 році розробило першу власну конструкцію фурнітури для поворотно-відкидного вікна і вже більш ніж п’ятдесят років MAYER & CO виробляє продукцію відповідно до вищих світових стандартів. Наша компанія пропонує фурнітуру компанії МАСО двох лінійок – Multi-trend та Multi-protect

 

Головними перевагами цієї фурнітури є

- універсальність, адже вона ідеально підходить для будь-яких дерев’яних або пластикових вікон

- спроектована для різних типів відкривання (відкидні, поворотні, поворотно-відкидні, штульпові, паралельно-розсувні, складні)

- клас протизламних систем wk1, wk2, wk3

- системи мікропровітрювання одно та семи ступиневі

- спеціальні механізми та петлі для арочних та важких до 150 кг стулок

- система прихованих петель

- колір декору та ручок: білий, коричневий, бронза, титан, шампань.

Фурнітура МАСО має надзвичайно стійке антикорозійне покриття що складається з декількох шарів цинку, хрому, і воску на молекулярному рівні. Для особливо важких умов експлуатації вікон в солевмісному середовищі та з підвищеним хімічним навантаженням розроблена серія TRICOAT.

 На всю продукцію дається десятирічна гарантія від виробника.

 

 

  

2-941-5-11265-novaja-furnitura-komfort-line-k-3-ot-axor-v-oknah-480x480

 Компанія AXOR спеціалізується на випуску фурнітури для металопластикових конструкцій. Завод AXOR розташований у Дніпропетровську (Україна), сучасні виробничі потужності якого забезпечують повний цикл виробництва фурнітури. При цьому в якості сировини використовують якісні матеріали європейського виробництва.

 

Завод AXOR оснащений сучасними технологіями для контролю якості продукції, що дозволяють цілодобово тестувати фурнітуру на тривалість терміну служби, стійкість до деформацій під впливом екстремальних навантажень, здатність протистояти впливу агресивних середовищ і несприятливих кліматичних умов протягом тривалого періоду часу.

 

В даний час в серійне виробництво запущена нова система фурнітури, що орієнтована на замовників, що цінують простоту монтажу та високу якість. Ця система розроблена з урахуванням всіх споживчих очікувань і виготовляється з високоякісних матеріалів, що гарантує надійність роботи протягом всього терміну використання віконно-дверних конструкцій для створення відкидних, поворотних, поворотно-відкидних, штульпових систем відкривання.

 Типи відкривання які можливі завдяки сучасній фурнітуріotkryvanie okon 1

 

 Скачати "Масо" PDF: гарантія, сертифікаткерівництво по експлуатації, протизламна, повортно відкидна, ручки Гармонія, ручки Рапсодія

Переглянути відео від "Масо": виготовлення фурнітури, система Protect Z TA, система Multi Solutions, прихована фурнітура, протизламна фурнітура, тест протизламної фурнітури

  

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.