X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Вітражі

Вітражі для вікон являють собою декоративні композиції, виконані в різних вітражних техніках з використанням новітніх технологій та високоякісних матеріалів. Виробництво вітражів дуже дорогий і трудомісткий процес, але сьогодні існує кілька способів зробити вітражі для вікон більш доступними.

510235b62fc6e6e1c938abff910041af

 

Наша компанія пропонує у Чернівцях заливні вітражі і плівкові фальш-вітражі, а також можливість використання декоративних каменів і фацетів.

Заливні вітражі виглядають практично як натуральні, оскільки контури справжніх вітражів емітує фарба. Ці вітражі роблять наступним чином: на скляну основу наносяться контури малюнка; потім вітражними фарбами заповнюються виділені фрагменти; готовий виріб, залежно від фарби, залишають висихати або ж обпалюють в печі.

1378308815 vitrag

 

Такі вітражі можна встановлювати як в дерев’яні віконні рами, так і сучасні віконні ПВХ-конструкції, конструкції з дерева або алюмінію. Різниця між цими рамами, перш за все, довговічність, тепло - і шумоізоляції, зручність при експлуатації, складності у догляді, і, нарешті, в ціні.

window14

Як правило, встановлюють вітражі замість внутрішнього скла; в «накладку» на віконну рамку з внутрішньої сторони; в подвійний склопакет замість середнього скла. Зазначимо, що заливні вітражі не вимагають особливого догляду, але слід пам'ятати, що категорично забороняється використовувати засоби, що містять спирт, розчинники або абразивні речовини. Термін служби заливних вітражів не менше 15 років.

Плівкові вітражі також схожі на справжні вітражі, однак при їх виготовленні використовується спеціальна вітражна плівка. Наша компанія пропонує плівку фірми ORACAL. В асортименті фірми вибір з 30-ти кольорів вітражної плівки з можливістю отримання проміжних тонів шляхом наклеювання плівки одна на іншу. Плівка відрізняється високою стійкістю до УФ-випромінювання і дає можливість певною мірою повторити колір, і навіть текстуру скла.

Створюються вітражні плівки шляхом наклеювання на основу (скло) спеціальних різнокольорових плівок і свинцевої стрічки. Плівка зазвичай наклеюється з вивороту вітража, що б уберегти його від пошкодження. Свинцева стрічка клеїться зверху плівки, вони виготовляються шириною від 3 до 6 мм і може бути декількох кольорів (білий, сріблястий, золотий, червоний, чорний, бронзовий або колір латуні). Плівкові вітражі можуть прикрашатися кольоровими скляними вставками фацетом (скляні декоративні елементи різної форми з гранями різної ширини, які надають зображенню об’єм). Вони наклеюються на спеціальний клей і також обрамляються свинцевою стрічкою. Термін служби плівкових вітражів на зовнішніх об’єктах не менше 5-ти років.

витраж-виноградная-лоза-на-окнах-бассейна

В Чернівцях Ви можете замовити заливний або плівковий вітраж на вікно будь-якого ступеня складності незалежно від розміру або форми  у "КБР вікно сервіс". У нас Ви можете замовити вітраж за Вашим особистим ескізом, за ескізом з каталогу, або за ескізом, що розроблять наші дизайнери. Ми виготовимо вибраний Вами вітраж в найкоротші терміни, а також доставимо й встановимо вітраж у Ваше вікно.

Наші консультанти дадуть відповіді на всі Ваші запитання про вітражі, допоможуть Вам підібрати оптимальну техніку вітража та дизайн.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.