X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Сітки москітні

18051

 Москітна сітка є незамінним віконним аксесуаром в нашій країні, особливо влітку, адже вона захищає Вашу оселю від комарів, мух, пуху з тополі, а також захищає ваших домашніх улюбленців від небезпеки випасти з вікна. Москітна сітка відрізняється пожежо стійкістю, стійка до деформації та розриву, не обсипається і не змінює колір з часом. Таку сітку можна встановити як на нові, так і на старі вікна. Важливим є те, що москітні сітки, незалежно від типу кріплення, можна легко зняти та почистити, або при необхідності замінити.

 

 

Рамкові москітні сітки представляють собою сітку, що надягнута на раму (жорсткий рамний профіль - каркас), яка кріпиться до вікна. Експлуатація таких сіток найбільш зручна, адже її дуже легко встановити або зняти. Рамкові москітні сітки встановлюються на всі види металопластикових вікон і дверей та не порушують цілісність конструкції.

Головною перевагою рамкових москітних сіток є гармонійне поєднання ціни та якості, що робить їх доступною широкому колу споживачів.

москит-сетка1doorscreen

 

   Москітна сітка з кріпленням на петлях працює за тим же принципом, що і звичайні двері, тобто обертається на петлях. Вона ідеально підходить для установки в отвори дверей, дозволяє швидко відкривати і закривати отвір антимоскітною сіткою без монтажу або демонтажу сітки.

 

   Рулонні або ролетні москітні сітки відрізняються високою утилітарністю: можуть бути в будь-який момент згорнуті в рулон, чим звільняє людини від періодичного монтажу та демонтажу сітки; не потребує місця для зберігання в зимовий час; менше забруднюється; дозволяє фіксувати москітну сітку на різному рівні; малопомітна як зсередини, так і зовні вікна або двері а також може бути встановлена на будь-які вікна та двері.

rolletnye-moskitnye

     Наша компанія пропонує рамні москітні сітки на кронштейнах, петлях, або рулонні сітки білого та коричневого кольорів. Крім того, Ви можете замовити у нас ламінування чи фарбування рами москітної сітки під колір Вашого вікна.

     Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про москітні сітки, їх види та подробиці монтажу.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.