X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Системи провітрювання


Популярність пластикових вікон пов’язана з їх високою герметичністю та здатністю захищати приміщення від холодного повітря, протягів, вологи, шуми та пилу. Але, ці умови сприяють тому, що при відсутності додаткової встановленої системи вентиляції або кондиціювання в приміщенні підвищується рівень вологості, з’являється застояле повітря і навіть цвіль Уникнути появи таких проблем можна встановивши систему вентиляції, кондиціонер, регулярно провітрювати приміщення, або встановити систему провітрювання на вікна.

statii 2

Остання можливість є найбільш зручною з технічної точки зору та вигідною з фінансової, адже системи мікропровітрювання вікон вбудовуються безпосередньо в пластикові вікна, не займають багато місця, не псують зовнішній вигляд вікна, не впливають на інтер’єр та мають декілька варіантів в різному ціновому спектрі. Установка системи мікропровітрювання допоможе створити здоровий мікроклімат у Вашій оселі або офісі, не вимагаючи при цьому жодних зусиль з вашого боку.

bahatostupeneve provitrjuvannja

 

 

Існує декілька варіантів мікропровітрювання вікон, але майже для всіх варіантів потрібне застосування додаткової фурнітури, яка монтується як на етапі виготовлення вікон, так і після їх встановлення.

Наша компанія пропонує наступні системи мікропровітрювання:

  • мікропровітрювання одноступиневе (щілинне)


Компанія «Масо» пропонує механізм мікропровітрювання, що встановлюється на поворото-відкідних вікнах. При відкиданні стулки в положенні ручки під 45º верхній край стулки автоматично відходить від рами на 10-13 мм За рахунок цього можливий повільний і постійний повітрообмін.

 

Фурнітура для мікропровітрювання компанії «Аxor» представляє собою спеціальний пристрій, який при положенні ручки 45º відкидає стулку від рами на відстань до 10мм. Це дозволяє потрапляти до приміщення необхідної кількості повітря.

Ці системи провітрювання ми встановлюєм на всі виготовленні нами поворотно-відкидні стулки, а за побажанням замовника може бути встановлений більш складний механізм.

  • багатоступиневе

Компанія «Мaco» представляє систему ступеневого провітрювання при якому можливе відкидання стулки до 4 фіксованих положень і на відстань від 5 до 33 мм. Дану систему можна встановити при монтажі фурнітури для нового вікна, а також на вже встановлені вікна з фурнітурою «Мaco».

  • приточний клапан

Приточнйи клапан «Salamander climAktiv» забезпечить контрольовану вентиляцію всіх приміщень. Цей клапан використовує принцип вирівнювання тиску між внутрішнім й зовнішнім середовищем, тим самим регулює кількість повітря, що потрапляє до приміщення та запобігає утворенню протягів, він працює в автоматичному режимі завдяки «нехитрому» механізму, якщо ж є необхідність, його можна закрити примусово. Клапан може бути інтегрований практично непомітно у всі пластикові віконні профілі.

 ventilation-chassis-PVC-climAktiv

 Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про системи мікропровітрювання та дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.