X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Шпрос та накладний переплет

Одним з елементів декору вікон являються шпроси. Вони представляються собою планки, що кріпляться на скло, або вставляються всередину склопакету. Міжскляні шпроси - це розкладка з алюмінієвих планок або синтетичного матеріалу, яка з’єднана спеціальним матеріалом та розташовується всередині склопакета. Ця розкладка утворює візерунок, що візуально робить вікно більш масивним та міцним.

144

Шпроси розділюють поверхню скла на сегменти, чим дають можливість зробити Ваше вікно унікальним та втілити різноманітні дизайнерські задуми. Крім того, можна використовувати шпроси різних кольорів з внутрішньої та зовнішньої сторони.

8280x300

 

Накладний перепліт представляє собою планки, що наклеюють на скло з однієї або з двох сторін. Частіше за все ці планки виробляють з пластика, але можуть таки виробляти алюмінієві та дерев’яні планки. Ці планки клеять спеціальним двосторонньою стрічкою або силіконом.

Серед переваг накладних перепльотів є те, що вони не впливають на теплопровідність вікон та, у разі необхідності, можуть бути легко та швидко замінені демонтовані. Форма перетину цих шпросів може мати закруглений або трапецієподібний вид з шириною 25-40 мм, планки можуть виступати над склом на 5-15 мм. Додамо, що частіше за все фальш-переплети виробляють такого ж кольору що і ПВХ профіль для відтворення гармонійної конструкції.

Наша компанія пропонує стандартні шпроси білого та золотого кольорів 8-18мм завширшки, та можливість замовити ламінацію шпросів в колір вікон. Ми також пропонуємо накладний переплет (фальш імпост) білого кольору або ламінований в колір вікон.

falshpereplet dubovoe okno-2

 

Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про шпроси, види шпросів, можливості їх встановлення, а також підібрати найкраще кольорове рішення та розмір шпросу.

Untitled-2126

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.