X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Підвіконня, відливи

Підвіконня - це один з найважливіших елементів віконної конструкції, точніше її нижня внутрішня частина, яка знаходиться на одному рівні з нижньою частиною рами. Другим неменш важливим елементом віконної конструкції є відлив - підвіконня зовнішнього (вуличного) боку вікна. З технічної точки зору, підвіконня та відлив виконують безліч важливих технічних функцій, головними з яких є регулювання теплообміну і гідроізоляція. Підвіконня, також є багатофункціональним елементом інтер’єру, тому він повинен бути не тільки якісним, але і відповідати дизайну Вашої оселі.

3

Підвіконня виготовляють з дерева, мармуру та ПВХ. Сьогодні найпопулярнішими є пластикові підвіконня (ПВХ). Вони завоювали ринок не тільки завдяки своїй доступній ціні, але і довговічності, вологостійкості, різним колірним рішенням.

Відливи найчастіше виготовляють з алюмінію в білому і коричневому кольорах, а також з можливістю нанесення ламінаційної плівки під колір вікна, а також ПВХ-відливи в білому кольорі або з оцинкованого металу білого, коричневого, зеленого, вишневого кольорів.

 110212403 2 644x461 vkonn-vdlivi-ta-pdvkonnya-dostavka-montazh-mlutsk-fotografii

Наша компанія пропонує підвіконня найбільш популярних і якісних українських виробників торгових марок "Danke", "OPEN TECK" і відливи торгової марки "Alutech".

Підвіконня торгової марки «Danke» займають преміум-нішу на ринку України, відрізняються високою якістю та довговічністю. Ці підвіконня вже 10 років виробляються компанією «Юпітер 2003» на німецькому обладнанні з використанням сировини і матеріалів, що поставляються з Німеччини. Підвіконня Danke відрізняються надміцним ламінаційним акриловим покриттям Elesgo з великим вибором кольорових рішень (білий, мармур декілька видів, дуб золотий, морений, натуральний, махонь, венге, декілька видів патини, з матовою та глянцевою поверхнею). 

Догляд за підвіконнями Danke не вимагає використання чистячих засобів і не займає багато часу. Покриття підвіконня не пошкодиться при контакті з гарячими предметами, а також воно відрізняється високою стійкістю до подряпин. Ці підвіконня можна встановлювати в приміщеннях з високою температурою і підвищеною вологістю.

bokal na venge

 

OPEN TECK вже понад 7 років є одним з найбільших виробників в Україні ПВХ-пластикових підвіконь і відливів. Продукція компанії відповідає європейським нормам та стандартам якості. Основними перевагами OPEN TECK є висока якість продукції і матеріалів, використовуваних у виробництві, великий вибір колірних рішень, простота експлуатації і доступні ціни. Також, підвіконня OpenTeck не піддаються впливу зовнішнього середовища, в порівнянні з деревинними не розсихаються, не бояться вологи, потребують мінімум догляду.

Алюмінієві відливи Alutech виготовляються з алюмінієвого листа товщиною 1 мм, що поставляється компанією АЛКАН (Німеччина). Вони покриті білою або коричневою полімерною емаллю, завдяки чому відливи Alutech стійкі до впливу навколишнього середовища і прості у догляді. Поставляються відливи довжиною до 6 м і шириною від 90 до 360 мм в широкому асортименті. Бічні накладки для відливів виробляються з АБС-пластику.

otlivy dlja plastikovykh okon pravilnyj montazh readmas ru 1

 

Більш детальну інформацію про підвіконнях і відливах Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.