X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Колір вікон

profil 0

Компанія «RENOLIT» на ринку вже більше 65 років і є лідером в області розробки та виробництва плівкових матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості. Компанії належить близько 30-ти заводів в 16 країнах світу і широка мережа торгових представництв, яка дає можливість покупцям отримувати кращі матеріали в найкоротші терміни.

867825021 6

 

Плівки компанії RENOLIT володіють найкращими якостями з точки зору технології, дизайну, міцності, надійності, довговічності, зручності у використанні та догляді. Плівки RENOLIT застосовують для зовнішньої і внутрішньої обробки ПВХ профілів, панелей із штучних матеріалів або металу: вікна, двері, меблі тощо.

2010081613j

Наша компанія пропонує багату палітру однокольорових плівок RENOLIT та плівок з імітацією структури дерева. У нас завжди на складі знаходяться ламіновані профіля в кольорах: золотий дуб, темний дуб, махонь, горіх. Ще більше кольорів Ви можете замовити за каталогом у наших консультантів. Відмітимо, що ламінація віконних профілів і облицювальних панелей плівками RENOLIT значно розширює дизайнерські можливості для втілення Ваших ідей.

okna-alum-1

Поверхня плівки RENOLIT зберігає свої захисні властивості і первісний колір при дії яскравого світла, вологи, високої температури й миючих засобів, що забезпечує тривалу експлуатацію виробів. Термін служби плівок RENOLIT більше 15 років.

pENBCh3TYn4Серія декоративних плівок RENOLIT EXTERIOR виникла завдяки злиттю брендів RENOLIT і СОVА, що значно розширило асортимент компанії RENOLIT і дозволило представити на ринок наступні марки:

• EXOFOL MX - двошарова плівка: шар з ПВХ з вмістом барвних пігментів та захисний шар з поліметилметакрилату. Для збереження початкового зовнішнього вигляду плівки достатньо раз на рік протирати її губкою з побутовим миючим засобом або мильним розчином.

• EXOFOL FX - багатошарова плівка із загальною товщиною 0,180 мм і посиленою УФ-стійкістю, непідвладна впливу кліматичних та атмосферних умов.

• EXOFOL MLI плівки для ламінування підвіконь відмінної якості, володіють підвищеною стійкістю до УФ-променів і чудовим зовнішнім виглядом.

 

Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про ламінаційні плівки RENOLIT та дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff
ff

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.