X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Сонцезахині системи

Сьогодні сонцезахисні системи представлені багатьма засобами оформлення вікна, а саме: різними типами жалюзі, рулонними шторами, спеціальними склопакетами, а також фасадними жалюзі та рафшторами. Такі системи являють собою зручний та практичний засіб повної ізоляції  приміщення від світла та сторонніх очей. Вони дозволяють перетворити сонячне світло з прямого та сліпучого в комфортне розсіяне. Крім того, сонцезахисні системи можуть стати незамінною частиною інтер’єру житлових приміщень, офісів надати фасаду сучасного дизайну.

 

window shades

          Рулонні штори складаються зі спеціального пластикового коробу, в якому знаходиться згорнута в рулон тканина. Цей короб можна закріпити на стіні, стелі або вікнах та спеціального механізму, що дозволяє опускати та підіймати тканину і надійно прикрити вікно. Рулонні штори дозволяють безперешкодно провітрювати приміщення, що дає їм перевагу перед іншими сонцезахисними пристроями

         У нас Ви можете замовити тканини для штор різних кольорів та текстур за каталогом та підібрати форму кріплення й механізм управління.

 

        

vertical jalousies

         Вертикальні жалюзі представляють собою тканині ламелі шириною 127 мм для широких прорізів та 89 мм для вузьких. Ламелі виготовляються з тканини, що просочена спеціальним антистатичним та пиловідштовхуючим складом, який захищає ламелі від вигорання. Вертикальні жалюзі кріпляться на вікно або іншу поверхню на вузькому карнизі та займає мінімум площі. Їх можна відкривати в різні сторони – до управління, від управління, від центру до країв, від країв до центру. Для виробництва вертикальних жалюзі використовується багата колекція тканин різного кольору, текстури та малюнків, а також якості та ціни. Вертикальні жалюзі невибагливі у догляді та потребують лише сухої чистки.

        

 

horizontal jalousies                     Горизонтальні жалюзі це найпопулярніша сонцезахисна система, яку виробляють з алюмінієвої стрічки шириною 16мм та 25мм, що оброблена спеціальним покриттям, стійким до впливу світла та перепадів температур. Кріпити такі жалюзі можна між рамами дерев’яних вікон, на саму раму, над віконним отвором, з фіксацією і без неї. Колірна гамма дуже широка та нараховує більше 20 відтінків. Алюмінієві жалюзі не вигоряють і не бояться вологи,  тому їх можна мити будь яким миючим засобом.

 

Сонцезахисні склопакети «Солар» це одно- або двокамерні склопакети, оснащені спеціальним сонцезахисним, енергозберігаючим склом «Солар». На скло нанесені надтонкі шари металів, що дозволяють зберегти його максимально прозорим. Таке скло взимку зберігає тепло в приміщенні та сприяє зменшенню витрат на обігрів, а в літку захищає від спеки та підтримує прохолоду.

Фасадні жалюзі представлять собою алюмінієві профіля які кріпляться з зовнішнії частини приміщення як горизонтально так і вертикально, в залежності від потреби освітлення кімнати вибирається необхідний кут кріплення ламелей 25, 45, 90 градусів. Ця система являє собою найефективніший захист приміщення від перегріву сонячними променями, так як тепло яке вбирає алюмінієвий профіль знаходиться зовні і віддає отриману теплову енергію на вулицю.

facade jalousiesРафштори тип фасадних жалюзі з рухомими ламелями, вони дуже подібні до всім знайомим горизонтальним жалюзі, виконані з більш надійних, придатних для використанню з зовні приміщення матеріалів: алюмінієва стрічка товщиною 0,5мм та глубиною до 90мм, поверхня ламелей, направляючих та короба захищена спеціальною полімерною фарбою що гарантує їх довгу експлуатацію. Перевага рафштор в тому що по вашому бажанню, або завдяки роботі автоматики, кут нахилу ламелей можна змінювати тим самим змінювати освітленість приміщення.

Останні дві системи значно заощадять виші витрати на кондеціонування приміщень.

         Більш докладну інформацію про сонцезахисні системи  Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.