X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Ролети

Зовнішні ролетні системи вже довели свою функціональну доцільність та ефективність в захисті приміщень, вікон та вітрин від злому, впливу несприятливих погодніх умов, шуму та сторонніх очей. Ролети можна монтувати як на фасаді будівлі, так і в проємі вікна або дверей.

Профілі для ролетних системи бувають екструдовані та роликової прокатки. Екструдовані профілі виготовляються методом екструзії (пресування), що робить профіль міцним та товстостінним, але водночас легким. Такі профілі відносяться до проти зламних систем і можуть бути одностінні та порожнисті.

11-300x25904

Профілі роликової прокатки виготовляються з алюмінієвої стрічки, що наповнюється піною. У поєднання стрічки та піни виникає стійкий до вітрових і ударних навантажень профіль. Крім того, таке полотно забезпечує більшу тепло - і звукоізоляцію. Такі конструкції найбільш часто використовують для повного ізолювання приміщень.

Сьогодні на території СНГ існує багато виробників та постачальників ролетних систем з усього світу, але найбільш якісні ролетні системи, що заслуговують на довіру, виробляють компанії «DoorHan» та «Алюпроф».

Ролетні системи «DoorHan» являють собою компактну конструкцію з профілів з м’яким та твердим пінонаповнювачем або алюмінієві екструдовані профілі (найміцніший тип з підвищеною стійкістю до злому). Зовнішні ролети «DoorHan» можна монтувати на будь-який за формою тип отвору, а також використовувати їх як на старих будівлях, так і на зовсім нових. Управління ролетами може здійснюватися вручну або автоматично. Також існує можливість автоматизування вже існуючих ролет. Профілі для ролет можуть бути стандартних кольорів (білий, коричневий, сірий, бежевий), з ламінацією під дерево або пофарбовані за шкалою RAL.

Ролетні системи «Алюпроф» бувають екструдовані та роликової прокатки висотою від 37 мм до 77 мм. Профілі роликової прокатки виготовляються з алюмінієвої стрічки необхідної товщини, що гарантує міцність та надійність конструкції. Екструдовані профілі, також виробляються з матеріалів найкращої якості. Звісно, що захисні ролети «Алюпроф» бувають як з ручним управлінням, так і з автоматичним та дистанційним управлінням в залежності від типу конструкції та бажання замовника.

54654656

Більш докладну інформацію про зовнішні ролетні системи Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати PDF: протизламні ролети, рулонні решітки, вмонтовані ролети 

Переглянути відео: виробництво ролет Дорханінструкція установки ролети, краштест стальної ролети

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.