X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Офісні перегородки

Системи внутрішніх перегородок як правило використовують для повної чи часткової реконструкції офісного простору чи магазину. Вони дозволяють створювати різні за призначенням зони, а також підтримувати стильову єдність приміщення. Перегородки можна встановлювати як в процесі ремонту, так і у вже відремонтованому приміщені, а також змінювати конфігурації перегородок, переносити і доповнювати існуючі конструкції, не порушуючи робочій процес працівників. Крім того, система перегородок дозволяє вмонтовувати мережі різного призначення усередину з виведенням розеток в зручних місцях.

382 0

Наша компанія пропонує систему офісних перегородок вітчизняного виробника ТМ «Зеніт», який має більш ніж 10-річний досвід у виробництві алюмінієвих профілів різного призначення.

Однією з найпопулярніших систем офісних перегородок, що пропонує ТМ «Зеніт» є система «Офіс Про». Основою перегородки є алюмінієвий каркас зі стійкою шириною 40 мм або 26 мм, що дає змогу здійснювати Т-подібне стикування перегородок, здійснювати поворот перегородки на кут 90º-270º. Максимально можлива висота перегородки до 6 м. Товщина перегородки 70 мм.

13935441834174 ofisnye-peregorodki

Комплектація непрозорої частини може бути виконана з двох панелей ДСП, гіпсокартону або акрилу, між якими можна прокладати звуко- та теплоізоляцію, комунікаційні мережі тощо. Прозора частини перегородок виробляється з одинарноног або подвійного скла товщиною 4, 6 мм. Скляну частину конструкції можна покрити тонуючою або захисною плівкою, а також встановити керовані жалюзі. Крім того, системи «Офіс Про» комплектуються дверима з алюмінієвого профілю Люкс міні.

ofisnye peregorodki bez profilya jestkosti

Серед асортименту ТМ «Зеніт» також є профіля для цільноскляних конструкції. Така система складається з: перегородок, повністю виконаних з гартованого скло товщиною 6-12мм; притискних кліпс, що кріпляться до несучих поверхонь (стеля, підлога, вкрай рідко стіни); притискних планок. Крім того, цільноскляні конструкції можуть бути вироблені з використанням фарбованого та анодованого клемного профілю та фурнітури «Дорма» для маятникових та розсувних дверей. Така система гарно зарекомендувала себе у торгових центрах та магазинах так як відрізняється прозорістю конструкції за рахунок безрамного кріплення.

Більш докладну інформацію про офісні перегородки ТМ «Зеніт» Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

tselnosteklyannye peregorodki v moskve

 

Скачати PDF: технічний каталог "Офіс Про"

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.