X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Кулестійкі конструкції

        Нажаль ми живимо в неідеальному світі, де неможна стверджувати, що ми надто обережні, або надто захищені. Іноді елементарні запобіжні міри можуть врятувати в першу чергу життя, а потім і матеріальні цінності. Втрата останніх може бути неприємною, але не може зрівнятися з втратою безцінного та незамінного життя.

1317972370 261460225 1-Safety-and-Security-Film-for-glass-window-Rawlpindi

Сьогодні, найбільшого ризику зазнають працівники банків, що мають безпосереднє відношення до грошей, цінних паперів, особистих даних та охоронці, які найчастіше стають мішенню для злочинців. Для підвищення рівня безпеки цих працівників і створені куле стійкі (броньовані) конструкції.2

         Працівників банка захищають вікна двері з підвищеним захистом від зламу, проникнення та куль, а також касові вузли, що виготовляються зі сталевих профілів та кулестійкого скла. Крім того, існують кулестійкі системи для кімнат охорони. Всі ці засоби повинні бути виготовлені згідно з вимогами НБУ, відповідати державним вимоги до кулестійкого скла (ДСТУ 4546) та вимогам до вікон, дверей і жалюзі (ДСТУ 4547).

image16

 

Наша компанія пропонує широкий асортимент:

- касових вузлів,

- кімнат охорони,

- вікон, дверей, кулестійких перегородок (непрозорі; з частковим заскленням)

- різних типів передавальних пристроїв для документів, готівки, інкасаторських сумок (лотки для грошей; інкасаторські шлюзи; інкасаторські шлюзі елеваторного типу);

- переговорних пристроїв

- електромагнітних, електромеханічних систем доступу.

Також, ми пропонуємо не лише монтаж нових кулестійких конструкцій, але і підсилення вже існуючих без їх демонтажу, а також підсилення кімнат охорони, вікон, дверей з використанням стальних профілів та листів кулестійкого скла. Для таких конструкцій ми можемо запропонувати декілька декоративних рішень обшивки – дерево, мдф та ламінаційні плівки.

Изображение 188

Технології виготовлення та матеріали для виготовлення кулестійких конструкцій можуть бути використані також у приватному секторі та для бізнесу.

Додаткову інформацію про захисні кулестійкі конструкції, їх вартість та особливості монтажу Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання. 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.