X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Інші поради

   Який строк експлуатації профілів для вікон, склопакетів та фурнітури?

         Термін експлуатації при умові правильного та своєчасного догляду:

       -  для ПВХ-профілів від «якісних» брендів складає 30-40 років,

             -  для якісної фурнітури не менше 10 років,

             -  для склопакетів – 10 та більше років.

Ще одним важливим елементом вікна є ущільнювач. Термін служби ущільнювачем може бути від 4 до 15 років. Як правило, ущільнювачі слід періодично замінювати, але для цього непотрібно міняти все вікно.

 

   Чи можливо заламінувати пластик на готовому вікні?

Процедура ламінування проводиться з використанням спеціальних клеїв на професійному обладнанні. Цю процедуру можна зробити лише на заводі тому, що акрилова ламінаційна плівка практично приварюється до поверхні профілю під впливом високого тиску і температури. Ламінувати вже готове і встановлене вікно технічно неможливо, але можна якісно пофарбувати вже встановлені вікна в будь-який колір за шкалою RAL.

 

   Чи пожовтіє з часом білий ПВХ?

Перші ПВХ-профілі дійсно міняли колір під впливом погодних умов, але сучасні матеріали для ПВХ-профілів містять спеціальні добавки, завдяки яким пластик стає стійким до ультрафіолетового випромінювання і колір його не змінюється.

 

   Правда, що профіль ПВХ при впливі сонця виділяє шкідливі речовини?

Сучасні виробничі технології виключають найменше виділення готовими виробами будь-яких токсичних речовин, за умови, що Ви не нагріваєте їх до температури вищої від температури плавлення ПВХ, що аналогічно пожежі. Спеціальні добавки роблять якісний ПВХ екологічно безпечним.

 

   Можна переробити глухе вікно на те, що відкривається?

Якщо ПВХ-вікно добре встановлено, поміняти стулку дуже просто. Звісно, що цю роботу слід доручити спеціалістам, які проведуть виміри та виготовлять стулку потрібного розміру, встановлять склопакети та ущільнювачі, вмонтують фурнітуру.

 

   В який сезон року можна встановлювати пластикові вікна?

Пластикові вікна можна встановлювати будь-коли. Головне, щоб температура на вулиці була не нижче -20 градусів. Це пов’язано з технічними параметрами «зимової» монтажної піни.

 

   Для чого потрібно і яке повинно бути армування в пластикових вікнах/дверях?

Армування - це встановлення профілю з оцинкованої сталі до пластикової рами. Такий профіль буває різних форм і розмірів (товщина від 1,2 до 2 мм), залежно від розміру пластикової рами чи стулки.

Головною функцією армування є надання додаткової жорсткості пластиковій рамі. Тобто цей профіль не дозволяє пластику деформуватися під впливом різних температур. Без армування пластиковий профіль може змінювати свою форму.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.