X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Фурнітура, що це таке?

         Віконна фурнітура - це один з головних елементів віконної конструкції. Фурнітура для пластикових вікон складається не лише з ручок і петель, а являє собою цілий комплекс предметів, за допомогою яких вікно відкривається закривається та ставиться в режим провітрювання. Всі ці дії виконуються багато разів протягом дня і щодня, тому краще не економити, а відразу купити якісну та надійну фурнітуру.

         Базова комплектація віконної фурнітура стандартна для більшості виробників та складається з:

furnitura-plastikovue-okna- приводів, основний запірний механізм  до якого кріпиться ручка;

- кутових передач (передають зусилля від приводу який розташований як правило у вертикальній площині на інші елементи які розташовані під кутом 90градусів до нього, або будь яким іншим);

- з’єднувачів;

- запірних елементів;

- ножиць (забезпечують відкривання та утримання стулки у відкидному положенні);

- додаткових передач;

- петель для кріплення і руху стулки при відкриванні;

- середніх та горизонтальних запірних механізмів

- ручки.

Завдяки фурнітурі вікна можуть мати різні системи відкривання: поворотну, поворотно-відкидну, фрамужну та розсувну. Крім того, віконна фурнітура має різноманітні механізми, що виконують різні функції, а саме:

-           блокіратор помилкового відкриття (дозволяє уникнути відкриття стулки в два положення одночасно),

-           мікропровітрювання (при повороті ручки на 45 градусів верхня частина стулки відходить від рами на кілька міліметрів, що створює постійний приплив свіжого повітря),

-           балконні защіпки (фіксує балконні двері в закритому стані),

-           мікроліфт (компенсує провисання важкої стулки, підіймаючи її при закриванні),

-           протизломна фурнітура (спеціальні цапфи, використання яких не дає зламати вікно, віджавши стулку від рами),

-           ручка з замком,

-           багатоступиневе мікропровітрювання (дозволяє контролювати інтенсивність потоку свіжого повітря),

-           гребінка та ін..

         Сьогодні, на ринку України представлений великий вибір фурнітури різних виробників, але якість деталей залежить від якості матеріалів, що використовуються у їх виробництві, технології виробництва та обладнання на якому виробляють ці деталі. Ми рекомендуємо Вам звертати увагу на перевірених виробників з великим досвідом виробництва та обслуговування фурнітури. 

На нашу думку, однією з кращих компаній, що виробляє віконну фурнітуру є «МАСО».

         Чому саме «МАСО»?

mako-logoВже більш ніж 60 років продукція компанії користується довірою покупців по всьому світу, а більшість виробників ПВХ профілів рекомендують фурнітуру саме компанії «МАСО». Компанія має величезний досвід у виробництві стандартної та спеціальної фурнітури, що забезпечує всі типи відкривання вікон. Крім того, завдяки широкому діапазону регулювання цієї фурнітури, її легко можна встановлювати в профілі будь-якого виробника.

         Дана віконна фурнітура відповідає європейським та вітчизняним стандартам якості, а також має тривалий термін експлуатації, яким вона  завдячує унікальному антикорозійному багатошаровому покриттю. Крім того, всі елементи фурнітури виготовляються із високоякісної сталі, покритої шаром цинку, хрому та воску.

furnitura macoТакож, компанія «МАСО» має великий асортимент протизломної фурнітури та електронної фурнітури, що може як контролювати провітрювання, так і виконувати функції сигналізації. Відмітимо, що зосередженість компанії на безпеці підкреслюється і тим, що всі серій віконної фурнітури у своїй базовій комплектації має блокиратор помилкового відкриття та мікроліфт.

         Більш детальну інформацію про віконну фурнітуру, особливості її конструкції та поради щодо вибору найкращого варіанту саме для Вас з радістю нададуть наші консультанти. 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.