X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Фасадні системи

         Фасадні системи придають будівлям гарний, доглянутий зовнішній вигляд, а також поліпшують тепло- та звукоізоляцію. Наша компанія пропонує декілька серій фасадних систем ТМ «Зеніт» - «Зеніт-Техно», «Лідер» та система «Скрита стулка». Елементи фасадів виробляються у базовому білому кольорі, а також можна пофарбувати ці елементи у кольори за шкалою RAL. Профілі можна підібрати під конкретний об’єкт, а завдяки різноманітності профілів є можливість з’єднувати елементи конструкції під кутом від 90 до 270 градусів по горизонталі та вертикалі.

 «Зеніт-Техно» представляє собою легку стійко-ригельну систему, що легко монтується та має різні дизайнерські варіанти. Також, ці профілі використовуються для навісних огороджень будівель, ліхтарів та будівництва зимових садів.

stekljannuj-fasad-zenit-tehno

Основні відмінності системи:

- з’єднання стійок і ригелів здійснюється в стик - без фрезерування ригеля і паза в стійці, що забезпечує швидкий монтаж конструкцій.

- комплектується спеціальними ПВХ-накладкою на ригель і термовставками на стійку, що сприяє роботі дренажної системи конструкції.

- гумові ущільнення, що забезпечують герметичність.

Основні технічні характеристики:

- ширина лицьової поверхні профілів - 50 мм

- висота перерізу стійок 21/200мм

- висота перерізу ригелів 35/110мм

- заповнення - 4/46мм

door al glass

«Лідер» являє собою легкі та елегантні алюмінієві профілі, чиї інженерні можливості майже не мають меж. Систему цих профілів частіше за все використовують у будівництві сучасних торгових центрів, великих будівель та куполів, скляних дахів та інше.

Основні технічні характеристики:

- ширина лицьової поверхні профілів - 50 мм

- висота перерізу стійок 13/192мм

- висота перерізу ригелів 18/140мм

- заповнення - 4/40мм

light-transparent-facade

«Прихована стулка» це система, що дозволяє облаштовувати стулки у фасадах які у закритому положенні взагалі не виділяються на загальній площі конструкції. Стулки вбудовані у фасад, та завдяки складній геометрії профілю та широкому термомосту – 34мм мають високі показники міцності та термоізоляції. Такі конструкції можна монтувати напряму до фасадних систем, не застосовуючи при цьому жодні спеціальні адаптери.

Система «Прихована стулка» відрізняється наступним:

- монтажна ширина профілю – 75мм;

- надійною теплоізоляцією відповідно до ДСТУ БВ.2.6-3-95;

- виготовлена з комбінації алюмінію та тугоплавкого поліамідного матеріалу, що забезпечує збереження геометрії профілю при перепадах температур

- склопакети 24-44мм

- можливе виготовлення прихованих стулок габаритами від 800*1300мм до 2000х2000 мм .

light-transparent-facade-foto

Більш докладну інформацію про фасадні системи ТМ «Зеніт» Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати PDF: технічний каталог "Лідер", технічний каталог "Техно"

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.