X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Двері з ПВХ профілю Саламандер та Кьонінг

Пластикові двері відрізняються універсальністю, елегантним зовнішнім виглядом і екологічною безпекою для користувачів. Їх можна використовувати в якості міжкімнатних або вхідних дверей, на балконах і зимових садах. Пластикові двері зможуть забезпечити високий рівень захисту приміщення від впливів зовнішнього середовища і гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр або екстер’єр Вашого будинку, офісу. Міжкімнатні та вхідні двері з ПВХ можуть укомплектовуватись згідно вимог замовника різними типами замків, ручок та дотягувачем.

dd79c6ef0d2711ad202caf685a38a63a

Наша компанія пропонує двері виготовлені з ПВХ профілю:

  • Salamander 2D представляє собою класичну 3-х камерну профільну систему з монтажною шириною 60 мм, та стулками зовнішнього та внутрішнього відкривання з висотою профілю - 104, 120, 130мм яка дозволяє забезпечити оптимальний теплозахист та максимальну міцність конструкцій. 

  • Salamander Streamline – це 5-ти камерна профільна система з монтажною шириною профілю 76 мм та стулками зовнішнього та внутрішнього відкривання з висотою профілю - 104, 120, 130мм яка дозволяє забезпечити максимальний теплозахист та надійність.

  • Köning А58 - 4-камерна профільна система, що дозволяє виготовляти

Двері зовнішнього та внутрішнього відкривання зі стулок 96, 105, 116мм Монтажна ширина 58 мм. Висока надійність. Оптимальний варіант ціна/якість.

  • Köning А70 – це 5-ти камерна профільна система зі стулками зовнішнього відкривання та висотою профіля 104мм. Монтажна ширина цієї серії 70мм. Ці двері забезпечать високу теплоізоляцію за помірну ціну.

Для профілів Köning наша компанію рекомендує петлі фірм Schuring, (для полотен 120 та 160кг) та багатозапірні замки фірми Масо та Schuring з підвищеним захистом від зламу.

vhod dveri 01

Профіль підбирається в залежності від навантаження на двері та комплектується рамою зі спеціальним армуванням для конструкцій з підвищеним навантаженням. Крім того, до дверної конструкції також входить і поріг. У нас Ви можете укомплектувати двері алюмінієвим порогом з термомостом та спеціальним профілем для зменшення тепловтрат через підлогу.

Колір профілю білий та коричневий, для забезпечення дизайнерських рішень поверхня профілю ламінується плівками зі структурою дерева або ж фарбується за спеціальною технологією для ПВХ.

Наша компанія дає можливість замовити двері різноманітної конфігурації (косі, арочні імпости) з декоративними склопакетами (з візерунками, тонуванням, вітражами, фацетами та шпросами), з термопанелями (стандартна, декоративна, підсилина) та максимальним розміром стулок 1*2,3м.

vhod dveri 05

Також, всі профільні системи комплектуються фурнітурою фірм Масо та Schuring – замки та петлі, ручки нажимні, ручки офісні, дотягувачі Гезе, електромеханічні замки для систем контролю доступу та багато іншого.

Детальну інформацію про двері з ПВХ профілів Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.