X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Алюмінієві двері Зеніт

Застосування алюмінієвих дверей, віконно-дверних систем в будівництві має довгий практичний досвід. Вони пройшли випробування часом, довели свою надійність функціональність і відповідають всім вимогам якості дверних систем. Перевагу наших алюмінієвих дверей мали змогу оцінити клієнти по всьому Західному регіону України, але всеж найбільше наших клієнтів у Чернівцях та нашій області.

Найважливішою перевагою алюмінієвих дверей з профілю торгової марки Зеніт є їх надійність та здатність зберігати тепло, що дуже важливо при будівництві нових енергозберігаючих будівель і споруд.

Наша компанія пропонує у Чернівцях модельний ряд дверей з алюмінієвого профілю «Зеніт» для внутрішнього використання, не опалювальних приміщень та виготовлення вхідних блоків з високими теплоізоляційними показниками. Алюмінієвий профіль з якого виготовляють двері Зеніт стійкий до високих перепадів температури, не боїться вологи і агресивних середовищ, відрізняється тривалим терміном експлуатації, екологічністю, жаро - та пожежобезпечністю. Геометрія алюмінієвого профілю дозволяє виготовляти дверні конструкції з максимальною висотою проєму до 3-х м. Крім того, двері «Зеніт» мають гарну звукоізоляцію, широкий спектр колірних рішень, забезпечують високий рівень безпеки та комфорту.

Ми пропонуємо:

  • систему «Люкс Міні» зі стулками зовнішнього та внутрішнього відкривання висотою профілю 92мм, з заповненням 4-24мм. Кольори профілю стандартні – білий та сірий, але є можливість пофарбування дверей порошковими фарбами по таблиці RAL, або ламінування кольоровими плівками під дерево.

  • систему «Люкс 69» для зовнішнього використання в опалювальних приміщеннях зі стулками зовнішнього та внутрішнього відкривання висотою профілю 101мм, з заповненням 24-44мм. Колір профілю стандартний - білий, а також можливість пофарбування по таблиці RAL, або ламінування під замовлення.

Одним з важливих факторів, що забезпечують надійність і зручність дверей є можливість встановлення якісних замків і фурнітури. Наша компанія пропонує фурнітуру, що підходить для обох систем фірми «Fapim», яка представляй найширший асортимент фурнітури для дверей та вікон, а також можливість встановити фурнітуру інших виробників.

 

Алюмінієві двері «Зеніт» відрізняються: тривалим терміном експлуатації , легкістю, монтажу, красивим зовнішнім виглядом і надійністю, не вимагають особливого догляду.

Наші консультанти з радістю нададуть детальну інформацію про двері, допоможуть підібрати найкращий варіант саме для Вашої оселі або офісу та дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.