X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Скляні двері

glass doors 1          Сучасні технології пропонують багато цікавих та естетичних рішень для оформлення інтер’єрів з використанням загартованого скла. Одним з головних елементів офісів та помешкань є скляні двері. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, візуально розширюють простір, можуть складати частину скляної перегородки або вхідної групи, завдяки чому вважаються невід’ємним елементом сучасного дизайну.

Скляні двері можуть бути повністю прозорими, матованими, з різним напиленням, шліфуванням, 3D малюнком, або з комбінацією різних технік оформлення. Все це допомагає інтегрувати такі двері у будь-який інтер’єр. В пропозиціях багатьох виробників існує декілька систем розкриття скляних дверей: 

- розпашні двері (відкриваються в один бік);

     - розсувні двері (роликовий механізм відкривання, що дозволяє переміщати полотно в бік). Слід відмітити, що досить популярною є розсувна система Монет (Monet), яка представляє собою систему роликів, що рухаються по верхній напрямній. Також, часто для кріплення скляних розсувних дверей використовується фурнітура «Прихований ролик», де ролики приховані у закритій направляючій.glass doors 2

      - радіусні двері (гнуті та  закріплені в роликовий або петлевий механізм). До того ж, всі дверні конструкції зі скла володіють вологостійкими властивостями, вони стійкі до перепаду температур повітря, що робить їх незамінними для ванних кімнат та саун. Крім того, вони зберігають свій зовнішній вигляд впродовж багатьох років. Вагомою ж особливістю дверей з загартованого скла є безпечний характер його руйнування, адже скло розбивається на дрібні осколки з тупими негострими краями.

- маятникові двері - різновид розпашних дверей які відкриваються як зовні так і в середину приміщення.

glass doors 3

         Для скляних дверей ми пропонуємо фурнітуру від одного з найкращих європейських виробників – німецької компанії «Dorma» (Дорма). Серед пропозицій компанії широкий вибір різноманітних кріплень, ручок, систем розкриття дверей, замків, дверних доводчиків та багато іншого.

         Більш докладну інформацію про скляні двері та особливості їх монтажу Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.