X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Двері міжкімнатні

Важливим елементом дизайну сучасних офісів та помешкань безумовно є двері. Особливу увагу приділяють міжкімнатним дверям, адже саме від дверей залежить цілісність інтер’єру та затишок кімнат.

2f2c45d67d829e5eacd0603b48deb696

 

На сьогодні існує безліч виробників дверей по всьому світі, але так склалося, що найнадійнішими та найякіснішим є двері білоруського виробництва. Крім того, асортимент білоруських дверей дійсно необмежений, що дало їм змогу завоювати прихильність покупців.

Недивно, що наша компанія теж обрала для Вас найкращі міжкімнатні двері надійних, перевірених виробників – це компанії «Халес», «Белвуддорс» та «ОКА».

 

Компанія «Халес» вже 10 років виробляє двері різного призначення та типу, зокрема міжкімнатні. Всі двері з асортименту компанії виготовляються на сучасному обладнанні європейського рівня, відповідають найвищим стандартам якості та мають екологічні посвідчення. Колекція міжкімнатних дверей складається з трьох ліній – Ренесанс, Сучасні двері та Класичні, що налічують більш ніж 100 моделей стандартних розмірів (600, 700, 800, 900мм). Двері постачаються у повному асортименті полотен, коробок, лиштви, доборних профілів напряму від виробника.

«Халес» виготовляє двері з масиву дерев хвойних порід, шпоновані дубом або екзотичними породами дерев та покриті лаком (3, 4 або 5 шарів), що захищає двері від подряпин і вологи.

 

Компанія «Белвуддорс» виробляє міжкімнатні двері різного типу з 1999 року. Продукція компанії здобула довіру та повагу покупців по всьому СНД та за його межами. «Белвуддорс» виробляє двері з масиву натурального дерева (дуб, бук, сосна), шпоновані (зі склінням і без) або ламіновані двері, що можуть також мати декоративні вставки. Серед асортименту компанії є двері як класичного, так і сучасного дизайну, що представлені декількома серіями: Авангард, Стандарт, Капричеза, Преміум, Гранд, Максимум та інші.

 

Компанія «ОКА» з 1995 року спеціалізується на виготовленні міжкімнатних дверей з масиву сосни та вільхи. За цей час компанія стала одним з лідерів галузі. Двері компанії «ОКА» можуть бути розпашного або розсувного типу, а також складатися з однієї або двох стулок. Вся продукція компанії «ОКА» сертифікована, а матеріали, що використовуються для її виробництва, мають всі необхідні гігієнічні посвідчення. Продукція «ОКА» виготовляється з якісних матеріалів на деревообробному обладнанні з Європи, що постійно оновлюється.

За Вашим бажанням міжкімнатні двері будь-якого виробника можна комплектувати необхідною фурнітурою. Ми пропонуємо перевірену фурнітуру фірми «Апекс» для поворотних та розсувних дверей, продукція якої відрізняється стабільною якістю та надійністю. Асортимент «Апекс» складають різноманітні замки (врізні, накладні, висячі, кодові), ручки, кноби, доводчики та ін..

Більш докладну інформацію про міжкімнатні двері Ви можете отримати у наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати буклет PDF: огляд дверей Халес, огляд дверей Белвуддорс, нагороди Белвуддорс

 

Переглянути відео: виробництво дверей "Халес", виробництво дверей "Белвуддорс", виробництво дверей "Ока", конструкція дверей "Ока", краш тест скла дверей "Ока Вітраж"

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.