X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Протипожежні та багатофункціональні двері

fire-prevention doors
Безпека життєдіяльності є одним з найважливіших факторів планування промислових та житлових будівель. Велика увага приділяється, насамперед, створенню безпечного та надійного життєвого або робочого простору. Тому, не дивно, що пожежна безпека складає один з найважливіших факторів захисту будь-яких виробничих просторів та помешкань.

         Зрозуміло, що існують різні норми пожарної безпеки, запобіжні міри, державні закони та органи, що контролюють їх виконання, але крім цього існує багато матеріалів та засобів що не лише запобігають виникненню пожежі, але і мають вогнестійкі властивості: вогнезахисні перегородки, вогнезахисне покриття для деревини, вогнезахист кабельних ліній, протипожежні пороги, вікна та двері. Так, протипожежні двері є обов’язковим елементом пожежної безпеки будь-яких будівель, адже їх головним призначенням є запобігання розповсюдження вогню та захист людей, а також інших приміщень від вогню та диму.

         Виробництво протипожежних дверей передбачає використання новітніх технологій, матеріалів та найсучаснішого обладнання. Все це має в своєму розпорядженні компанія «Hörmann». Впродовж багатьох років вона виробляє найякісніші протипожежні двері, що відповідають європейським стандартам якості та нормам безпеки.

fire-prevention doors 1

         Протипожежні двері «Hörmann» гарантують найвищий рівень пожежної безпеки, а також мають гармонійний, елегантний зовнішній вигляд. Такі двері бувають дерев’яні, сталеві, з алюмінієвого профілю і навіть зі скляними вставками. Товщина дверей варіюється від 45 мм до 85 мм та має часовий поріг вогнестійкості 30, 60 та 90 хвилин. Для підтвердження цих характеристик протипожарні двері компанії «Hörmann» проходять випробування на відповідність стандартам вогнестійкості в реальних умовах. Крім того, пропонуються додаткові функції для протипожежних дверей, що включають димозахист, звукоізоляцію та з захист від злому, безпечну евакуацію при пожежі.fire-prevention doors 2 panikМи рекомендуємо найякісніші та найнадійніші протипожежні двері від компанії «Hörmann», яка має не лише багаторічний досвід у виробництві дверей, але й повагу та довіру клієнтів у Європі та країнах СНД. Продукція компанії будуть служити Вам та забезпечувати Вашу безпеку впродовж багатьох десятиліть.

Наші консультанти з радістю нададуть всю необхідну інформацію про протипожежні двері, допоможуть підібрати найкращий варіант саме для Вас та дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати каталог «Hörmann»PDF: внутрішні двері, багатофункціональні стальні двері

Дивитись відео: випробування протипожежних дверей

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.