X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Броньовані двері

232645688596«Мій дім, моя фортеця» – цим девізом людина керувалася протягом всієї історії свого існування і робила все можливе аби захистити себе та свою родину. Зрозуміло, що не одна «фортеця» не може обійтися без міцних та надійних дверей. Сьогодні, саме сталеві двері гарантують надійність, індивідуальність, міцність, безпеку та захист від небажаного проникнення. Крім того, сталеві двері довговічні, не вибагливі у догляді, мають достатній рівень тепло- та шумоізоляції, гарантують відсутність протягів, захищають від вологості та перепадів температур.

Завдяки різноманітним МДФ-накладкам варіанти дизайну Ваших дверей стануть практично не обмеженими, а Ваш інтер’єр ще й унікальним. МДФ панелі - це деревина стружка спресована під дією високого тиску і температури на якій вирізається малюнок і покривається спеціальною плівкою ПВХ, спеціальним барвником для захисту від вологи. Такі панелі, також захищатимуть Вас, адже вони стійкі до шкідливих мікроорганізмів та грибків і нешкідливий для здоров’я.

Наша компанія пропонує у Чернівцях металеві (броньовані) двері оздоблені ламінованими або фарбованими МДФ накладкaми для зовнішнього та внутрішнього використання. Ми можемо виконати фрезерування малюнку на МДФ панелі за каталогом, або за індивідуальним ескізом, а також оздобити панель вітражем та ковкою.

Ми би хотіли звернути особливу увагу Чернівчан на вхідні двері преміум класу від нашого партнера, компанії «Hörmann» з комбінованих матеріалів - алюмінію, дерева та сталі, адже. Дверні конструкції цієї німецької компанії задовольняють найвищі вимоги до міцності, звуко - і теплозахисту, вогнезахисту та безпеки. Матеріали, що використовуються для виготовлення цих дверей (сталь найвищого ґатунку, алюмінієві профіля з термомостом та матеріал зовнішнього покриття) стійкі до зовнішніх впливів: дощу, снігу, вітру, перепадів температур, УФ-випромінювання. Крім того, металеві двері компанії «Hörmann» мають привабливий зовнішній вигляд та можуть поставлятися з профільним склом, декоративними накладками з нержавіючої сталі та анодованого алюмінію.

 

"КБР вікно сервіс" є офіційним представником «Hörmann» у Чернівцях та Чернівецькій області.

Якщо Вам потрібно придбати, доставити, встановити броньовані двері та двері компанії «Hörmann» у Чернівцях звертайтесь за більш детальною інформацією до наших консультантів, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

Скачати вхідні двері «Hörmann» PDF: загальний огляд, ThermoPro,TopComfort та TopPrestige

Переглянути відео від «Hörmann»: виставка BAU 2013, Hormann WK2, огляд мотивів, випробування дверейдвері ThermoPro

  

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.