X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Двері автоматичні

Сьогодні автоматичні двері стають все більш популярними та найбільш практичними для конструкцій сучасних будівель. Мало який бізнес-центр, супермаркет, модний бутік, готель або банк обходиться без автоматичних дверей.

446423 443x264

 

Частіше за все в якості автоматичної вхідної дверної групи використовують автоматичні розсувні двері з прямолінійною траєкторією руху, але існують ще телескопічні та карусельні двері. Автоматичні двері забезпечують зручний, гігієнічний та безпечний рух відвідувачів. Такі двері дуже зручні для людей з обмеженими можливостями, тому що забезпечують безперешкодний доступ до приміщення.

alum windows 1

Розсувні автоматичні двері можна встановлювати на вході до будівель та всередині. Найбільш ефектними є суцільноскляні розсувні двері без використання алюмінієвих профілів. Крім того, стулки розсувних дверей виготовляють зі склопакетів з триплексу або загартованого скла в алюмінієвих профілях.

teleskopicheskie razdvizhnye alyuminievye dveri

Карусельні автоматичні двері встановлюються в будівлях з великим потоком відвідувачів. Вони відрізняються компактністю та великою пропускною здатністю, зменшують втрати тепла з будівлі, захищають від протягів, шуму й пилу, а також оснащені надійним, безпечним і легким механізмом обертання. В залежності від вимог та призначення карусельні двері можуть мати повністю автоматичний, напівавтоматичний, ручний з автоматичним позиціонуванням і ручний привод.

Телескопічні автоматичні двері ідеально підходять для забезпечення широкого проходу і максимального потоку людей в обмеженому дверному отворі. Телескопічні двері можуть бути з двох або чотирьох стулок. При відкритті вони роз’їжджаються в різні сторони або в одну.

Автоматичні двері оснащені системою контролю доступу, інфрачервоними активаторами руху і можливістю установки різних режимів роботи приводу: автоматичний, двері зачинені, двері відкриті, режим одностороннього руху, встановлення режиму роботи за розкладом. Крім того, можна підключити блок керування автоматичних дверей до пожежної сигналізації і пульту охорони, а також встановити як стаціонарні замки на дверях, так і магнітні замки на приводах з картою-ключем.

Winkelschiebetueren compactMaster  81H 019 99

Наша компанія пропонує автоматичні двері з приводами компанії «Gretsh-Unitas» (ГУ). В даний час «ГУ» пропонує кілька приводів, що відрізняються між собою типом відкривання, несучим навантаженням (максимум 200 кг для 1 стулки), габаритами та кількістю рухомих стулок.

За бажанням замовника привід можливо комплектувати стулками комплектації «ГУ», або стулками, виготовленими з профілів інших виробників. При цьому вони не вимагають складних механізмів адаптації.

За детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів. Ми з радістю допоможемо Вам з вибором і дамо відповіді на всі Ваші справи.

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.