X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Двері які вони бувають

Двері виконують безліч різних функцій в приміщенні і тому розділяються на зовнішні (вхідні) та внутрішні (міжкімнатні). До зовнішніх  дверей пред’являються підвищені вимоги звуко - і теплозахисту, а до внутрішніх естетичні. В залежності від розташування та призначення дверей обираються матеріали для їх виробництва, системи відкривання та декор.

Величезне різноманіття сучасних дверних конструкцій забезпечується новітніми технологіями та матеріалами. Перевага дверей з сучасних матеріалів полягає в тому, що їх легко вписати в будь-який інтер’єр або екстер’єр. Частіше за все використовують дерево, метал та полімери. Дерев’яні двері як і раніше зберігають високу популярність, але є більш вибагливими у догляді, обслуговуванні і є набагато дорожчими.

Металеві двері виробляють із сталі та алюмінію. Зрозуміло, що вони частіше за все виконують роль вхідних. Сталеві моделі відрізняються підвищеною міцністю, надійністю та можуть бути елементом декору, завдяки облицюванню МДФ панелями. Слід звернути увагу на товщину сталі та наповнювач дверного полотна. Наприклад, двері з пінопластовим наповнювачем дешевші, але не мають таких високих пожежостійких властивостей як двері з наповнювачем з мінеральної вати. Також, можна придбати сталеві двері з додатковими ребрами жорсткості, що роблять двері стійкими до злому, але і більш тяжкими.

Двері з алюмінієвого профілю надзвичайно легкі та міцні, вологостійкі та мають привабливий зовнішній вигляд, мають високі звукоізоляційні властивості та тривалий термін експлуатації. Розрізняють два типи алюмінієвих профілів:

- теплий профіль використовують для зовнішніх дверей опалювальних будівель, адже вони мають низьку теплопровідність, яку забезпечує спеціальна термоізолююча вставка - термоміст;

- холодний профіль застосовують для виробництва внутрішніх дверей.

Як відомо, тривалий контакт металу з вологою сприяє виникненню іржі. Металеві двері обробляються спеціальними антикорозійними засобами, завдяки яким метал залишиться непошкодженим та прослужить тривалий період.

Що ж стосується полімерів, то найяскравішим їх представником у виробництві дверей є полівінілхлорид (ПВХ). ПВХ застосовують для виробництва віконних і дверних конструкцій. Основні переваги дверей з ПВХ це простота виробництва та монтажу, стійкість до вологи і дії хімічних засобів, а також підтримка сприятливого мікроклімату в приміщенні. Крім того, догляд за ПВХ дверима мінімальний, вимити і очистити їх від пилу можна за кілька хвилин звичайними миючими засобами. Однак, ПВХ сам по собі не дуже міцний і потребує армування, для чого використовують стальний оцинкований профіль або і сам полівінілхлорид у вигляді спеціальних вкладок.

Слід додати, що важливим елементом дверної конструкції є фурнітура. Саме від неї залежить тип відкривання (розпашні, розсувні, карусельні та складні двері), надійність та якісне виконання функцій дверей. Перед різноманіттям дверних замків, ручок, петель і доводчиків не складно розгубитися. Але, необхідно пам’ятати, що дверну фурнітуру слід підбирати відповідно з призначенням і різновидом дверей та  навантаженням яке двері можуть отримати в процесі експлуатації.

Більш детальну інформацію про двері, їх призначення, особливості виробництва та технології монтажу Ви можете дізнатися у наших консультантів. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір та розібратися у технічних подробицях.

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.