X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Догляд за вікнами

         Популярність пластикових вікон в сучасному будівництві безперечна, завдяки своїм виключним герметичним якостям та тривалому терміну експлуатації. Якісні вікна з ПВХ-профілю можуть зберігати свій зовнішній вигляд та теплоізоляційні якості впродовж 30-45 років, тому слідування нашим порадам дозволить зберегти вікна ПВХ в гарному стані.

         До складу віконної конструкції входять профіль, склопакети, фурнітура, гумові ущільнювачі, приточні клапани, і всі ці складові потребують додаткового догляду.

 

Догляд за профілем

         Чистити ПВХ-профіль дуже просто, адже Ви можете використовувати простий мильний розчин або спеціальний миючий засіб, що не містить розчинники, абразивних речовини, ацетону. Нанесіть очищувач або мильний розчин на бавовняну ганчірку, розподіліть його по профілю і злегка розітріть. Через деякий час змийте очищувач чистою водою, уникаючи при цьому кругових рухів та дайте висохнути.

 

Догляд за склопакетом

Незважаючи на те, що склопакети здатні відштовхувати бруд і пил періодично їх необхідно мити. Частіше за все, для миття вікон використовують спеціальні миючі засоби, засоби для миття скла або засоби для миття посуди, що не містять розчинників. Також, для очистки скла не слід використовувати порошкові та абразивні миючи засоби.

Внутрішню поверхню склопакета очищати не потрібно. Герметичність склопакетів гарантує, що волога, пил та бруд не потраплять всередину Склопакети зі спеціальним напиленнямита покриттям слід мити так само як і прозорі. Єдиним винятком є склопакети з дзеркальним покриттям на зовнішній стороні скла. Для такого скла слід використовувати спеціальні миючі засоби.

 

Догляд за гумовими ущільнювачами

Стандартні ущільнювачі виготовляються з каучуку. Для збереження еластичності 2 рази на рік гумові ущільнювачі необхідно промивати водним розчином звичайних миючих засобів і обробляти засобами на основі силіконового масла. Також, слід уникати миючих засобів, що містять розчинники. Якщо ущільнювачі втратили еластичність або потріскалися, то їх слід замінити на нові.

 

Догляд за водовідвідними отворами

Кожне пластикове вікно має спеціальні водовідвідні котвори (канали), які не дозволяють скупчуватися волозі всередині пластикового профілю. Тому два рази на рік слід перевіряти водовідвідні канали та при необхідності очищати їх від вологи, бруду, пилу. Нехтування доглядом за цими клапанами може привести до несправності елементів фурнітури, до втрати еластичності гумових ущільнювачів та знизити вентиляцію в середині профілю.

 

Догляд за фурнітурою

Всі ПВХ-вікна оснащені механізмами (фурнітурою), тобто елементами, що дозволяють легко відкривати і закривати стулки. Щоб вона добре виконувала свої функції, раз на рік обробляйте всі рухомі складові частини машинним маслом, що не містить кислот і смол. Крім того, важливо пам’ятати, що при проведенні будь-яких ремонтних робіт з утворенням великої кількості пилу елементи фурнітури повинні бути захищені від її проникнення.

У разі, якщо Ви сумніваєтесь чи варто використовувати Ваші звичні засоби для миття та мастила Ви можете придбати спеціальні набори для догляду за пластиковими вікнами. До складу таких наборів входить рідина для очищення поверхонь з ПВХ, мастило для фурнітури і спеціальне мастило для віконних ущільнювачів. Придбати такий набір можна або у виробників пластикових вікон, або в магазинах побутової хімії.

         Більш детальну інформацію про особливості догляду за ПВХ-вікнами Ви можете отримати у наших консультантів.

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.