X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Про КБР вікно сервіс

"Якість без компромісів" – це головний принцип компанії «КБР вікно сервіс». Втілення цього принципу починається від дня створення компанії у 2006 році з виготовлення

, реалізації та сервісу металопластикових вікон та дверей з профілів «Компен» та «Саламандер». Вже у 2007 році до асортименту продукції, що виробляється та реалізується компанією, приєднуються вікна та двері з алюмінієвих профілів "Зеніт". В цьому ж році компанія укладає угоди на постачання білоруських міжкімнатних дверей "Белвуддорс".

 

dfygg

 

Наступним етапом розвитку компанії у 2008 році стала заміну профілю "Компен" на більш якісний та надійний профіль"Кьонінг". Крім того, компанія продовжує розширювати сферу своєї діяльності та починає виробляти захисні ролети з комплектуючих "Алюпроф", а згодом починає реалізувати й встановлювати металеві "броньовані" двері, рулонні штори та жалюзі.

fgiiulk

Починаючи з 2009 роки компанія виходить на ринок світлопрозорих фасадів, офісних перегородок з алюмінієвих профілів, а також суцільноскляних (безрамних), маятникових, розсувних дверей; касових вузлів.

У 2011році «КБР вікно сервіс» продовжує розширювати спектр своїх послуг і починає виготовлення й установку розсувних дверей з автоматикою "ГУ", секційних гаражних воріт "Кружик".

huyt

Новим напрямком діяльності у 2012 році стає виготовлення кулестійких касових вузлів згідно вимог НБУ. Компанія «КБР вікно сервіс» завжди орієнтувалася на потреби й можливості своїх клієнтів, тому компанія почала виробництво бюджетних вікон з профілю "Лідер", чим розширила можливості вибору для своїх клієнтів. В цьому ж році компанія укладає угоди про постачання білоруських міжкімнатних дверей "Ока" та "Халес".

Визначальним для компанії є те, що у 2013 році «КБР вікно сервіс» стає єдиним офіційним представником продукції "Хьорман" у Чернівецькій області.

Вже 8 років компанія надає надійний та якісний сервіс своїм клієнтам, слідує їх потребам та побажанням. Серед постійних клієнтів компанії будівельні фірми "Эврожитлобудгруп", "М-Буд", "Гарант", приватні підприємці в будівельній сфері; банки "Правекс банк", "Райфайзен банк Аваль", "Ерсте банк", "Приватбанк", "Фольксбанк"; дилери, роздрібні торговці та велика кількість індивідуальних замовників.

Компанія «КБР вікно сервіс» виготовляє вікна двері, фасади будь-якої складності та конфігурації від бюджетних варіантів до дорогих елітних конструкцій з використанням найякіснішої фурнітури й декоративних елементів. Також, асортимент склопакетів, пропонований нашою компанією, дозволяє вирішити як естетичні, так і практичні завдання сучасного віконного дизайну. Ми маємо в своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців з необхідним комплектом сучасного обладнання, тому всі роботи здійснюються якісно та швидко.

khgiti

 

В компанії «КБР вікно сервіс» Ви гарантовано отримаєте консультацію та допомогу при виборі як пластикових вікон, так при замовленні будь-якого товару з асортименту компанії. Менеджери «КБР вікно сервіс» дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання та проведуть розрахунки вашого замовлення. 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.