X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

Історія лідера серед європейських виробників гаражних воріт.

Німецький концерн Hörmann є найбільшим в Європі виробником і постачальником гаражних та промислових воріт, електроприводів, коробок, дверей різного призначення.

 

 Все велике починається з маленького. Так і компанія Hörmann спочатку була малою родинною фірмою, а сьогодні вже четверте покоління родини Хьорманн керує великим міжнародним концерном.

 

image311

 

Історія успіху компанії Hörmann почалася в 50-ті роки минулого століття зі створення інноваційної системи гаражних воріт. З тієї доби компанія постійно розвивається, створює нові товари та послуги. Сьогодні компанія має 26 спеціалізованих заводів в Європі, Північній Америці та Азії, що розробляють і виробляють високоякісні ворота, двері, коробки і приводи для застосування в приватному і промисловому секторі.

 

imgres

Продукція Hörmann розробляється і виробляється на власних високоспеціалізованих заводах, а висококваліфіковані співробітники постійно працюють над створенням нових виробів, модернізацією та вдосконаленням продукції в усіх найдрібніших деталях. Результатом даної роботи є патенти і лідируюче положення на ринку.

Вся продукція, що випускається компанією, проходить тривалі випробування на надійність експлуатації в умовах, максимально наближених до реальних. Це гарантує бездоганну якість серійної продукції у відповідності з високими стандартами та потребами покупців, що цінують надійність.

На сьогоднішній день асортимент компанії включає в себе підйомно-поворотні ворота, секційні гаражні ворота, ворота для промислового сектора: секційні промислові ворота, рулонні, що складаються, вогнестійкі і швидкісні ворота, приводи для воріт і блоки управління, а також системи перевантажувальної техніки, вогнестійкі та димозахисні перегородки, вхідні та внутрішні двері.

Компанія Hörmann вкрай відповідально підходить до якості продукції і обслуговування замовників тому вся продукція виробляється згідно з високими стандартами безпеки. Основою корпоративної філософії є багаторічний досвід під знаком інновацій, гарантована якість і орієнтація на потреби замовників.

"КБР вікно сервіс" є офіційним представником  Hörmann у Чернівцях та Чернівецькій області.

zavod

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.