X

При виборі вікон ви надаєте перевагу......

Вартості - 20.9%
Бренду - 2.3%
Якості - 32.6%
Енергозаощадженню - 44.2%

Всього голосів: 43 Обновити результати

т.р.(0372) 555-004
т.м. 098-434-19-17
т.м. 050-434-19-18

Напишіть
Акція

У якісного життя свій профіль. ПВХ профіль від компанії Salamander.

Німецька компанія Salamander широко відома у світі, як виробник якісного взуття. Ця компанія, що засновувалася як підприємство з виробництва виключно взуття за сто років

SIP history 15перетворилася у велику корпорацію, яка займається не лише виробництвом товарів багатовекторного призначення, алей й наданням різноманітних послуг населенню та веде дослідницьку роботу в різних сферах.

    Вже понад сорок років одним з напрямків виробництва компанії Salamander є профілі ПВХ для виготовлення вікон, дверей. Продукція компанії має добру репутацію серед своїх партнерів та клієнтів по всьому світі. Вікна Salamander презентують найкращу якість та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів та новаторський підхід до їх розробки.

Salamander-Schuhfabriken

Пластикові вікна з профілю Salamander мають високі споживчі якості. Насамперед, слід відмітити, що вікна компанії Salamander сертифіковані на строк експлуатації впродовж більш ніж 45 років. Salamander є першою компанією, яка створила вікна, що підходять як для м’якого європейського клімату, так і для більш суворих погодних умов північних країн.

Великий асортимент профілів дозволяє виготовити конструкції які будуть відповідати не тільки естетичним вимогам замовника, але й всім технічним нормам , а можливість встановлення склопакетів товщиною до 60мм ставить вікна Salamander в лідери енергозбереження не тільки України а й світу. Також, важливими характеристиками цих вікон є їх відмінні звукоізоляційні властивості. Тому, якщо Ви мешкаєте біля автомобільних доріг, залізничних колій, підприємств та інших джерел сильного шуму вікна Salamander захищатимуть Вас та Вашу родину від сторонніх звуків, протягів та пилу. Крім того, вікна з профілю Salamander чудово збережуть тепло завдяки багатокамерним системам монтажною глубиною 76 та 82мм.

Profil SL 1

 

Пластикові вікна Salamander з ПВХ профілів є елегантними, надійними і функціональними у використанні. Вони відрізняються надзвичайно високою якістю, гарантованою надійність кріплення фурнітури. Безперервні контури зовнішнього і внутрішнього ущільнень профілю Salamander зберігають свої функціональні властивості довгі роки і, завдяки еластичності, забезпечують легке відкриття і закриття стулок. Контур зовнішнього ущільнення захищає раму від проникнення бруду і води.

Пластикові вікна Salamander - це не просто найнадійніші, красиві і респектабельні пластикові вікна, а вже новий стандарт вікон та новий рівень комфортного життя. Вікна з ПВХ профілів компанії виникли в результаті багаторічного досвіду, відповідального підходу до справи, використання найсучаснішого обладнання, і, звичайно, суровому контролю якості.

 output

 

 

 

 

Наші партнери:

Наші партнери

Всі права захищені © 2019 "КБР"
Створення сайту - highskill студія.